ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

Hizmetin kullanılabilirliği

Kullanılabilirlik

Hedefimiz %99,5 hizmet kullanılabilirliği sağlamaktır. Çalışmalarımız ve iyi tanımlanmış süreçlerimiz bu çabayı ortaya koymaktadır. ESET PROTECT hizmetinde kesinti olması halinde, uç noktalar güvenli halde kalır ve kesintiden etkilenmez.

ESET Durum Portalı, ESET bulut hizmetlerinin geçerli durumunu, zamanlanmış kesintileri ve geçmiş olayları görüntüler. Desteklenen bir ESET hizmetiyle ilgili sorun yaşıyorsanız ve Durum Portalı'nda listelendiğini görmüyorsanız ESET Teknik Destek ekibiyle iletişime geçin.

İzleme ekipleri potansiyel sorunları dahili olarak doğrular ve teyit edilen olaylar, yüksek güvenilirlik ve doğruluk düzeyini korumak için manuel olarak yayınlanır ve güncellenir. Bu nedenle, Durum Portalı'nda ufak bir gecikmeyle görünürler. Kısa süreli olaylar, manuel olarak onaylanmadan önce çözümlenirse yayınlanmayabilir.

Bakım

ESET PROTECT hizmeti rutin bakım prosedürlerine tabidir. 15 dakikayı aşan tüm bakım pencereleri konsol yöneticilerine önceden duyurulur. Bakım aralıkları sırasındaki kesintiler, hedeflenen kullanılabilirliğimizi etkilemez. Bakım hafta sonları ve çalışma saatleri dışında yapılacaktır (ABD veri merkezi - ABD gece saatlerinde; AB veri merkezi - AB gece saatlerinde; Japonya veri merkezi - Japonya gece saatlerinde).