Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

Керування наборами дозволів

manage_permission_sets

Щоб керувати набором дозволів, натисніть його та виберіть одну з доступних дій:

Набір дозволів

details_default Показати подробиці: переглянути докладні відомості про набір дозволів.

audit_log Журнал аудиту - Перегляд журналу аудиту для вибраного елемента.

icon_tags Теги - Змінити теги (призначити, скасувати призначення, створити, видалити).

edit_default Редагувати:унести зміни до набору дозволів.

duplicate_default Копіювати – створити копію набору дозволів, яку можна змінити та призначити певному користувачеві. Копія буде зберігатися в домашній групі користувача, який створив її.

delete_default Видалити: видалити набір дозволів.

 

Призначення

icon_domain_users Показати власних користувачів – показати список призначених власних користувачів.

icon_user_group Показати призначені групи безпеки – показати список призначених груп безпеки домену.

 

Права доступу

move_default Група доступу > move_default Перемістити – перемістити набір дозволів до іншої статичної групи.

 


warning

Усі попередньо налаштовані набори дозволів мають групу Усі в розділі Статичні групи. Пам’ятайте це, коли призначаєте їх користувачу. Користувачі матимуть ці дозволи для всіх об’єктів в ESET PROTECT.

Створення набору дозволів або внесення до нього змін

Щоб створити новий набір дозволів, натисніть Створити. Щоб відредагувати наявний набір дозволів, виберіть необхідний набір і натисніть Редагувати.

Основна

Уведіть ім’я набору (обов’язковий параметр). Також можна ввести Опис і теги.

Клацніть Вибрати теги, щоб призначити теги.

Статичні групи

Можна вибрати статичну групу (чи кілька статичних груп) або створити нову групу, яка буде використовувати цю навичку. Дозволи, відмічені в розділі Функція, застосовуватимуться до об’єктів, що містяться у вибраних у цьому розділі групах.

Функція

Виберіть окремі модулі, до яких потрібно надати доступ. Користувач із цією навичкою матиме доступ до цих конкретних завдань. Також можна встановити різні дозволи для кожного типу завдань сервера та завдань клієнта. Існує чотири попередньо налаштованих наборів функцій. Виберіть один із чотирьох таких наборів або вручну вкажіть необхідні прапорці.

Дозвіл на запис автоматично надає право на користування та читання. Дозвіл на використання автоматично надає право на читання.

Групи користувачів

Ви можете додати групу користувачів (або декілька таких груп), параметри яких можна використовувати в політиці (наприклад, ESET Mobile Device Management для iOS або режим заміщення).

Користувачі

Виберіть користувача, якого буде призначено цим набором дозволів. Усі доступні користувачі вказані зліва. Виберіть частину або всіх користувачів за допомогою кнопки Додати все. Призначені користувачі вказані справа. Необов’язково призначати користувача на цьому етапі, можна зробити це пізніше.

Звіт

Перегляньте налаштування цієї навички та натисніть Готово. Набір дозволів зберігається в домашній групі користувача, який створив його.

Натисніть Зберегти як, щоб створити новий набір дозволів на основі набору, який ви редагуєте. Уведіть назву нового набору дозволів.