Generowanie raportów

Istnieje kilka metod natychmiastowego generowania raportów na podstawie szablonu:

Przejdź do obszaru Szybkie łącza na górnym pasku i kliknij opcję Generowanie raportów. Wybierz istniejący szablon raportu i kliknij opcję Generuj teraz.

Kliknij opcję Raporty i wybierz kartę Kategorie i szablony. Wybierz szablon raportu, na podstawie którego chcesz wygenerować raport. Kliknij ikonę koła zębatego, a następnie opcję edycji, jeśli chcesz dokonać zmian w szablonie.

oMożesz kliknąć kafelek raportu, aby wygenerować i wyświetlić raport w konsoli internetowej ESET PROTECT. Po wygenerowaniu raportu możesz kliknąć przycisk Generuj i pobierz, aby zapisać raport w oczekiwanym formacie. Można wybrać format pliku .pdf lub .csv. Plik CSV jest odpowiedni wyłącznie w przypadku danych tabelarycznych i używa znaku ; (średnik) jako separatora)

Wybierz kolejno opcje Zadania > Nowe > add_new_defaultZadanie serwera, aby utworzyć nowe zadanie Wygeneruj raport.

oZadanie zostanie utworzone i wyświetlone na liście Typy zadań. Wybierz to zadanie i kliknij opcję Uruchom teraz dostępną u dołu strony. Zadanie zostanie wykonane natychmiast.

oSkonfiguruj ustawienia (w sposób opisany w zadaniu Generowanie raportów) i kliknij opcję Zakończ.


note

Gdy klikniesz pozycję pokazaną w raporcie wyświetlonym w konsoli internetowej ESET PROTECT, pojawi się menu analizy z dodatkowymi opcjami.