O této nápovědě

Tato příručka vás seznámí s produktem ESET PROTECT a poskytne instrukce, jak ho používat.

Z důvodu zachování konzistence a zabránění nejasnostem vychází použitá terminologie v této příručce z názvosloví ESET PROTECT. Používáme rovněž jednotnou sadu symbolů na zvýraznění částí kapitol, které jsou zvlášť důležité, případně by neměli uniknout vaší pozornosti.


note

Poznámka poskytuje cenné informace k dané funkci nebo odkaz na související kapitoly.


important

Tato akce vyžaduje vaši pozornost a neměli byste ji ignorovat. Obvykle obsahuje nekritické, ale však důležité informace.


warning

Kritická informace, které byste měli věnovat pozornost. Upozornění jsou umístěna tak, aby vás včas varovala a zároveň vám pomohla vyvarovat se chybám, které by mohli mít negativní následky. Tyto informace čtěte pozorně, mohou se odvolávat na citlivou konfiguraci systému nebo rizikové kroky.


example

Příklad popisující uživatelský scénář, který doplní danou kapitolu. Příklady používáme pro vysvětlení složitějších témat.

Konvence

Význam

Tučné písmo

Názvy položek uživatelského rozhraní jako dialogová okna a tlačítka.

Kurzíva

Zástupné znaky pro informace, které máte zadat. Například název souboru nebo cesta k souboru znamená, že máte zadat skutečnou cestu nebo název souboru.

Courier New

Příklady kódů nebo příkazů.

Hypertextový odkaz

Poskytuje rychlý přístup do odkazovaných kapitol nebo externích zdrojů. Hypertextové odkazy jsou zvýrazněny modře, mohou být podtržené.

%ProgramFiles%

Systémová složka operačního systému Windows, do které se standardně instalují programy a další součásti systému.

Online příručka je primárním zdrojem nápovědy. V případě funkčního připojení k internetu se automaticky zobrazí nejnovější verze online příručky. V navigační části online verze příručky k ESET PROTECT naleznete navigaci do jejích jednotlivých částí: Instalace/Aktualizace, Administrace, Nasazení VA a SMB příručka.

Související informace tak naleznete jednoduchým procházením této struktury stránek. Pro nalezení požadovaných informací můžete využít vyhledávací pole v horní části.


important

Po otevření uživatelské příručky z navigační lišty umístěné v horní části budou výsledky vyhledávání omezeny na obsah dané příručky. Například, otevřete-li administrační část příručky, ve výsledcích vyhledávání nebudou témata z instalační/aktualizační příručky ani nápovědy pro nasazení VA.

 

V Databázi znalostí naleznete odpovědi na nejčastější dotazy stejně jako doporučené řešení mnoha situací. Články pravidelně aktualizujeme a připravujeme návody na řešení aktuálních situací.

ESET fórum představuje jednoduchý způsob, jak ESET uživatelé mohou požádat o radu a pomoci ostatním. Můžete sem umístit váš problém nebo dotaz týkající se produktu ESET.

Váš názor/zpětnou vazbu na konkrétní kapitolu příručky odešlete následujícím způsobem: V dolní části stránky klikněte na odkaz Byla pro vás tato informace užitečná?