ESET Business Account nebo ESET MSP Administrator

important

Důležité

Pouze administrátor, jehož domovskou skupinou jsou Všechna zařízení a má oprávnění pro Zápis licencí, může licence přidávat nebo odebírat. Každá licence je reprezentovaná veřejným ID a je u ní uveden počet jednotek. Administrátor může dalším uživatelům delegovat oprávnění pro přístup k licenci, aby ji mohli používat pro aktivaci, případně ji následně přesunout do jiné statické skupiny. Licence není možné rozdělit.

ESET Business Account nebo přihlašovací údaje ESET MSP Administrator 2

Zadejte přihlašovací údaje k svému účtu na portále ESET Business Account nebo ESET MSP Administrator 2 a klikněte na tlačítko Přidat licence). Po provedení synchronizace se v ESET PROTECT v sekci Správa licence zobrazí všechny licence, které máte přidány ve svém účtu.

msp_add1

ESET License Administrator, Bezpečnostní administrátor

ESET PROTECT je zpětně kompatibilní s ESET License Administrator a ESET MSP Administrator. Proto můžete místo ESET Business Account přihlašovacích údajů zadat údaje bezpečnostního administrátora, které jste používali v ERA 6.x. Licence, které jste do ERA 6.x importovali prostřednictvím účtu bezpečnostního administrátora budou korektně fungovat po provedení aktualizace / migraci na ESET PROTECT 7.