Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

Автоматично з’єднувати знайдені комп’ютери в пару

Якщо в ESET PROTECT On-Prem є декілька екземплярів одного комп’ютера (наприклад, якщо агента ESET Management було повторно інстальовано на клієнтський комп’ютер, який уже керується), функція Автоматично з’єднувати знайдені комп’ютери в пару об’єднає ці екземпляри в один. Завдяки цьому не потрібно вручну перевіряти та сортувати знайдені комп’ютери.

Пари створюються агентом ESET Management на виявлених хостах. Якщо хост не може вважатися довіреним, слід вимкнути функцію Автоматично з’єднувати знайдені комп’ютери в пару. Ті комп’ютери, які не вдалося з’єднати, переводяться в групу Утрачені й знайдені. Завдяки цьому кожного разу, коли агент ESET Management повторно інсталюється на вже керований комп’ютер, його буде автоматично з’єднано та правильно розміщено в ESET PROTECT On-Prem без вашого втручання. Крім того, новий агент ESET Management негайно отримає пов’язані політики та завдання.

Якщо цю функцію вимкнено, комп’ютери, які слід розмістити в групі Утрачені й знайдені, буде об’єднано з першим знайденим некерованим комп’ютером (заповнювачем, піктограма кола), розташованим у будь-якому місці дерева ESET PROTECT On-Prem. Якщо заповнювача з таким самим іменем немає, комп’ютер буде розміщено в групі «Утрачені й знайдені».

Якщо цю функцію ввімкнено (за замовчуванням), комп’ютери, які слід розмістити в групі Утрачені й знайдені, буде об’єднано з першим знайденим некерованим комп’ютером (заповнювачем, піктограма кола), розташованим у будь-якому місці дерева ESET PROTECT On-Prem. Якщо заповнювача з таким самим іменем немає, комп’ютер буде об’єднано з першим знайденим керованим комп’ютером (піктограма сповіщення або перевірки), розташованим у будь-якому місці дерева ESET PROTECT On-Prem. Ті комп’ютери, які все ще не вдалося з’єднати, переводяться в групу «Утрачені й знайдені».


note

За бажанням можна вимкнути функцію автоматичного з’єднання. Ви завжди можете перевіряти та сортувати комп’ютери вручну.