Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

Доставка

Виберіть принаймні один спосіб розподілу.

Надсилати SNMP-trap повідомлення

Надсилає SNMP-trap повідомлення. SNMP-trap повідомлення передає дані на сервер, використовуючи для цього необумовлене повідомлення SNMP. Для отримання додаткової інформації див. розділ Налаштування служби SNMP-пасток.

Надіслати повідомлення електронної пошти

Надсилає повідомлення електронної пошти на основі параметрів електронної пошти. За замовчуванням повідомлення має формат HTML, а в його заголовку розміщено логотип ESET PROTECT On-Prem. Ви можете налаштувати власний логотип і (або) змінити його розташування в параметрах персоналізації (світлий фоновий логотип).

Якщо вибрано параметр Надіслати електронний лист, укажіть принаймні одного одержувача.

Адреса електронної пошти – уведіть адреси електронної пошти одержувачів повідомлень.

Натисніть add_new_hover щоб додати нове поле адреси.

Щоб додати відразу кількох користувачів, клацніть Докладніше > Додати користувачів (додайте адресу користувача з розділу Користувачі комп’ютерів) або Докладніше > Імпортувати CSV чи Вставити з буфера обміну (імпортуйте власний список адрес із файлу CSV з роздільниками).

Докладніше > Вставити з буфера обміну – імпортувати власний список адрес, розділений спеціальними роздільниками. Ця функція працює аналогічно до імпорту файлів CSV.

Надіслати системний журнал

Ви можете використовувати ESET PROTECT On-Prem для надсилання сповіщень і повідомлень про події на свій сервер Syslog. Ви також можете експортувати журнали з продукту ESET на комп’ютері клієнта та надіслати їх на сервер Syslog. Рівень критичності syslog – виберіть рівень критичності в розкривному меню. Після цього сповіщення з вибраним рівнем будуть відображатися на сервері Syslog.

Основні поля функції розподілу

Попередній перегляд повідомлення — вікно попереднього перегляду повідомлення, що з’являється в сповіщенні, яке містить налаштовані параметри в текстовому форматі. Ви можете налаштувати як вміст, так і тему повідомлення, а також використовувати змінні, які буде замінено на фактичні значення під час створення сповіщення. Це необов’язково, але рекомендується для кращого фільтрування.

oТема — тема сповіщення; натисніть значок edit_default, щоб відредагувати вміст; точна тема може покращити сортування й фільтрування повідомлень.

oВміст — натисніть значокedit_default, щоб відредагувати вміст; після редагування вмісту можна натиснути значок icon_reset_default, щоб скинути вміст повідомлення за замовчуванням.


note

У розділі Події на керованих комп’ютерах або в групах можна додати змінні в поля Тема і Вміст, щоб указати в сповіщенні певну інформацію. Натисніть Додати змінну або введіть $, щоб відобразити список змінних.

 

Загальні

oЛокалізація — мова повідомлення за замовчуванням; вміст повідомлення не перекладається.

oЧасовий пояс – установіть часовий пояс для змінної час виникнення ${timestamp}, яку може бути використано в повідомленні.


example

Якщо подія трапляється о 3:00 за місцевим часом, місцевий час – UTC+2, а вибраний часовий пояс – UTC+4, у повідомленні буде вказано такий час: 5:00.

Натисніть Готово, щоб створити нове сповіщення на основі шаблону, який ви редагуєте.