Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

Статичні групи

Статичні групи використовуються, щоб:

організовувати пристрої та створювати ієрархію груп і підгруп,

організовувати об’єкти,

використовуватися як домашні групи для користувачів.

Домашня група автоматично виявляється на основі призначеного набору дозволів активного користувача.


example

Приклад сценарію:

Наразі Department_1 – активний обліковий запис користувача, який має право на запис для Клієнтського завдання з інсталяції програмного забезпечення та Домашньої групи користувацького облікового запису. Коли користувач створює нове Клієнтське завдання з інсталяції програмного забезпечення, Department_1 буде автоматично вибрано як клієнтське завдання Домашня група.

Якщо попередньо вибрана домашня група не відповідає вашим очікуванням, можна вибрати домашню групу вручну.

Статичні групи можна створювати лише вручну. Пристрої можна вручну переміщати в групи. Комп’ютер або мобільний пристрій може входити лише в одну статичну групу. Функції керування статичними групами доступні в групових діях.

За замовчуванням існує два типи статичних груп:

Усі — це основна група для всіх пристроїв у мережі сервера ESET PROTECT. Усі об’єкти, створені адміністратором, за замовчуванням додаються до цієї групи. Група відображається завжди; крім того, її неможливо перейменувати. Користувачі, що мають доступ до цієї групи, також отримують доступ до всіх її підгруп, тому слід надавати його обережно.

Утрачені й знайдені – дочірня група групи Усі. Кожен новий комп’ютер, який вперше підключається до сервера ESET PROTECT, автоматично додається до цієї групи. Групу можна перейменувати або скопіювати, але неможливо видалити чи перемістити.

Щоб перемістити комп’ютер в іншу статичну групу, клацніть комп’ютер і виберіть manage_default Керувати > move_default Перемістити до групи, а потім виберіть цільову статичну групу й клацніть ОК.


important

Статичну групу можна видалити, лише якщо:

користувач має дозвіл на запис для цієї групи,

група порожня.

Якщо в статичній групі є якісь об’єкти, видалити її неможливо. У кожному меню з об’єктами (наприклад, Інсталятори) є кнопка фільтрації Група доступу.

access_group Натисніть Вибрати, щоб вибрати статичну групу – у цьому вікні відобразяться лише об’єкти, що містяться в цій групі. За допомогою цього фільтру користувач може легко керувати об’єктами з однієї групи.