Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

Тригери завдання клієнта

Для виконання завдання клієнта необхідно призначити тригер. Щоб створити тригер, клацніть Завдання, потім в основній таблиці виберіть екземпляр клієнтського завдання й у розкривному меню виберіть пункт Запустити на. Крім того, можна призначити завдання клієнта групі або комп’ютеру.

Щоб призначити тригер, виберіть цільові комп’ютери або групи, на яких слід виконати завдання клієнта. Вибравши об’єкт(и), налаштуйте умови спрацьовування тригера для виконання завдання в певний час або після певної події. Крім того, за потреби можна перейти до розділу Додаткові налаштування > Обмеження виконання завдання, щоб додатково налагодити тригер.

Основна

Уведіть основну інформацію про тригер у поле Опис і натисніть Об’єкт.

Об'єкт

У вікні Об’єкт можна вказати клієнтів (окремі комп’ютери або групи), на яких буде виконано завдання. Натисніть Додати об'єкти, щоб відобразити всі статичні й динамічні групи та їх учасників і вибрати потрібні групи.


important

Щоб призначити всі комп’ютери в групі, призначте групу замість окремих комп’ютерів; це дасть змогу уникнути вповільнення роботи веб-консолі.

Якщо вибрати завелику кількість комп’ютерів, на веб-консолі відображатиметься попередження.

select_targets

Після цього натисніть ОК і перейдіть до розділу Тригер.

Тригер

Тригер визначає, яка подія викликає завдання.

Якомога швидше – виконує завдання, як тільки клієнт підключається до ESET PROTECT та отримує завдання. Якщо завдання неможливо виконати до дати закінчення терміну дії, його буде прибрано з черги. Завдання не буде остаточно видалено, але його не буде виконано.

За розкладом – виконує завдання у вибраний час.

Тригер журналу подій – виконує завдання на основі зазначених у цьому пункті подій. Цей тригер спрацьовує, коли в журналах реєструється певна подія. Визначте тип журналу, логічний оператор та критерії фільтрування, які будуть запускати завдання.

Тригер «Увійшов до динамічної групи» – виконує завдання, коли клієнт приєднується до динамічної групи, вибраної в опції «Об’єкт». Якщо вибрано статичну групу або окремих клієнтів, ця опція недоступна.

Інструкція CRON – також можна налаштувати інтервал тригера за допомогою інструкції CRON.


note

Щоб отримати докладнішу інформацію про тригери, перейдіть до розділу Типи тригерів завдань.

Додаткові налаштування – Обмеження виконання завдання

Функція обмеження виконання завдання використовується, коли завдання викликає подія, яка занадто часто виникає, наприклад тригер журналу подій або тригер Увійшов до динамічної групи (див. вище). Для отримання додаткової інформації див. розділ Додаткові налаштування > Обмеження виконання завдання.

Налаштувавши одержувачів завдання та тригери, які його запускають, натисніть Готово.