ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Kategori seçin
Konu seçin

ESET Management Agent Parola korumasını etkinleştirmek için İlke oluşturma

ESET Management Agent'ı korumak amacıyla parola uygulayacak yeni bir ilke oluşturmak için aşağıdaki adımları takip edin. Parola korumalı kurulum kullanıldığında ESET Management Agent yüklemesi parola sağlanmadığı takdirde kaldırılamaz veya onarılamaz. Daha fazla bilgi için Agent koruması bölümüne bakın.

Temel

Bu ilke için bir Ad girin. Açıklama alanı isteğe bağlıdır.

Ayarlar

Açılır listeden ESET Management Agent'ı seçin > Kurulum'u genişletin > Parola korumalı kurulum'un yanındaki Ayarla'yı tıklayın ve parolayı yazın. Bir istemci bilgisayardaki kullanıcı ESET Management Agent yüklemesini kaldırmak veya bileşeni onarmak isterse parola gerekecektir.


important

Parolayı güvenli bir yere kaydedin. ESET Management Agent parola korumalıysa ürünü kaldırmak, onarmak veya yükseltmek (değişikliklerle birlikte) için parolayı sağlamanız gerekir.

Ata

Bu ilkenin alıcıları olan istemcileri (tek tek bilgisayarları/mobil aygıtları veya tüm grupları) belirtin.

admin_pol_assign

Tüm Statik ve Dinamik Grupları ve üyelerini göstermek için Ata'yı tıklatın. İstediğiniz bilgisayarları veya grupları seçip Tamam'ı tıklayın.


important

Bir gruptaki tüm bilgisayarları atamak için Web Konsolu'nun yavaşlamasını önlemek üzere tek tek bilgisayarlar yerine grubu atayın.

Web Konsolu, çok sayıda bilgisayar seçmeniz halinde bir uyarı görüntüler.

select_targets

Özet

Bu ilke için ayarları gözden geçirin ve Bitir'i tıklatın. İlke, ESET PROTECT Server'a bir sonraki bağlantılarından sonra (Agent bağlantı aralığına bağlı olarak) hedeflere uygulanır.


note

İlkeyi hemen uygulamak için Bilgisayarlardaki hedeflerde Uyandırma Çağrısı Gönder işlemini çalıştırabilirsiniz.