ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Vyberte kategorii
Změnit kapitolu

Exportování veřejného klíče

Pro exportování certifikační autority přejděte v hlavním menu do sekce Další > Certifikační autority.


note

Pro exportování certifikačních autorit musí mít uživatel oprávnění Použít u položky Certifikáty. Více informací naleznete v kapitole seznam oprávnění.

1.Použitím zaškrtávacího pole vyberte ze seznamu požadovanou certifikační autoritu.

export_a_public_key

2.Vyberte si jednu z možností:

a.Klikněte na tlačítko Akce a vyberte možnost export_default Exportovat veřejný klíč. Tuto možnost vyberte v případě, kdy chcete v průběhu migrace importovat veřejný klíč do jiné instance ESET PROTECT, nebo při zálohování. Zadejte název veřejného klíče a klikněte na tlačítko Uložit. Veřejný klíč se exportuje do .der souboru.

b.Klikněte na tlačítko Akce a vyberte možnost export_default Exportovat veřejný klíč jako Base64. Veřejný klíč ve formátu Base64 si rovnou můžete zkopírovat nebo stáhnout jako .txt soubor.

export_public_key_cerf

 


important

Pokud jednoduše odstraníte výchozí ESET PROTECT certifikační autoritu a vytvoříte novou, jednotlivé komponenty infrastruktury pro vzdálenou správu přestanou komunikovat. Před nahrazením CA si nejprve vygenerujte a rozdistribuujte klientské certifikáty podepsané novou CA. Po vygenerování nového serverového certifikátu jej změňte v sekci Další > Nastavení a následně restartujte službu ESET PROTECT Server.