ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Kategori seçin
Konu seçin

Rapor oluşturma

Doğrudan rapor şablonundan kolayca rapor oluşturmanın birkaç yolu vardır:

Üst çubuktaki Hızlı Bağlantılara gidin ve Rapor Oluştur'u tıklatın. Mevcut bir rapor şablonu seçip Şimdi Oluştur'u tıklatın.

Raporlar'ı tıklatın ve Kategoriler ve Şablonlar sekmesini tıklatın. Rapor için kullanmak istediğiniz bir rapor şablonu seçin. Şablonda değişiklik yapmak istiyorsanız, dişli simgesini ve düzenle'yi tıklatın.

oRaporu ESET PROTECT Web Konsolu'nda oluşturmak ve görüntülemek için rapor mozaiğini tıklayabilirsiniz. Rapor oluşturulduğunda Oluştur ve indir seçeneğini tıklatarak raporu istediğiniz biçimde kaydedebilirsiniz. .pdf veya .csv seçeneklerinden birini belirleyebilirsiniz. CSV yalnızca tablo verileri için uygundur ve ayırıcı olarak ; noktalı virgül kullanır Bir CSV raporu indirirken metin görmeyi beklediğiniz sütunda sayı görüyorsanız metin değerlerini görmek için PDF raporu indirmenizi öneririz.

Görevler > Yeni > add_new_defaultSunucu Görevi'ni tıklayarak yeni bir Rapor Oluşturma görevi oluşturabilirsiniz.

oGörev artık oluşturulmuştur ve Görev türleri listesinde görüntülenir. Bu görevi seçin ve sayfanın alt tarafındaki Şimdi Çalıştır'ı seçin. Görev hemen yürütülür.

oAyarları yapılandırın (Rapor Oluşturma görevinde açıklandığı gibi) ve Bitir'i tıklatın.


note

ESET PROTECT Web Konsolu'nda gösterilen bir raporda yer alan bir öğeyi tıkladığınızda, ek seçenekler içeren bir detaya gitme menüsü açılır.