ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Kategori seçin
Konu seçin

ESET PROTECT Turu

Web Konsoluna ilk kez giriş yaptığınızda ESET PROTECT Turu görüntülenir.

Bu sihirbaz, önemli ESET PROTECT Web Konsolu bölümleri, ESET Management Agent ve ESET güvenlik ürünleri hakkında size temel açıklamalar sunar. Kontrol Panelleri, , Bilgisayarlar, Tespitler, Görevler, İlkeler, Bildirimler ve Otomatik ürün güncellemeleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

ESET Management Agent'ları ağınızdaki bilgisayarlara dağıtmak için ESET PROTECT Turu'nun son adımda Cihazları koruyun'u tıklayın. Ayrıca Yükleyiciler > Yükleyici Oluştur'u tıklayarak sihirbazı kullanmaya gerek kalmadan da Agent yükleyiciyi oluşturabilirsiniz.

product_tour

ESET PROTECT Turu'nu kullanmak istemiyorsanız X simgesini tıklayın. ESET PROTECT Web Konsolu açılır. ESET PROTECT turu ESET PROTECT Web Konsolu'na giriş yaptığınız bir sonraki seferde görüntülenmez.

information Yardım > ESET PROTECT Turu'nu tıklayarak ESET PROTECT Turu'nu yeniden görüntüleyebilirsiniz.


note

ESET PROTECT Web Konsolu'na ilk kez giriş yaptıktan sonra, ESET PROTECT ürününün yüklenmiş olduğu bilgisayarda İşletim Sistemi Güncellemesi İstemci Görevini çalıştırmanızı öneririz. Bu sayede, işletim sisteminin (güvenlik ve performans nedenleriyle) güncel olmasını sağlayabilirsiniz.