ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Vyberte kategorii
Změnit kapitolu

Prohlídka ESET PROTECT

Při prvním přihlášení do Web Console se zobrazí Prohlídka produktu ESET PROTECT.

Tento průvodce vás seznámí s nejdůležitějšími částmi ESET PROTECT Web Console, představí ESET Management Agenta a bezpečnostní produkty ESET. Přiblíží vám záložku Nástěnka, Počítače, Detekce, nastíní fungování úloh, politik, ukáže možnosti tvorby oznámení a představí vám funkci zajišťující automatickou aktualizace produktu.

V posledním kroku Prohlídky produktu ESET PROTECT klikněte na tlačítko Ochránit zařízení a začněte nasazovat ESET Management agenty na počítače ve své síti. Instalační balíček agenta si můžete kdykoli vytvořit ručně (bez použití průvodce) v sekci Instalační balíčky, kde klikněte na tlačítko Vytvořit instalační balíček.

product_tour

Prohlídku můžete kdykoli ukončit kliknutím na tlačítko X. Tím přejdete přímo do ESET PROTECT Web Console. Při příštím přihlášení do ESET PROTECT Web Console se již Prohlídka produktem ESET PROTECT nezobrazí.

Prohlídku produktem si můžete kdykoli zobrazit kliknutím na information Nápověda > Prohlídka ESET PROTECT.


note

Po prvním přihlášení do ESET PROTECT Web Console doporučujeme spustit klientskou úlohu pro aktualizaci operačního systému na server, kde běží ESET PROTECT. Tím si zajistíte, že budete používat plně aktualizovaný operační systém, což má vliv na jeho bezpečnost a výkon.