ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

ESET Password Manager giriş

Password Manager özelliği, satın aldığınız aboneliğe bağlı olarak kullanılabilir. Password Manager parolalarınızı ve kişisel verilerinizi korur ve depolar. Ayrıca Password Manager, web formlarını otomatik olarak ve doğru bir şekilde doldurarak size zaman kazandıran bir form doldurma özelliği de içerir.

Password Manager aracını kullanmaya başlamak için

1.Etkinleştir Password Manager.

2.Kimliklerinizi ve hesaplarınızı içe aktarın veya oluşturun.

3.Ayarlar hakkında bilgi edinin.


note

ESET Password Manager SSS bölümü, İngilizce ve diğer bazı dillerde mevcuttur.

Özellikler ve avantajlar

Güçlü parolalar

Tümleşik parola oluşturucu sizden tahmin edilmesi imkansız olan güçlü parolalar oluşturmanızı ister. Giriş bilgileri yeni hesaplar oluşturuldukça otomatik olarak depolanır.

Web sitesine ve uygulamalara otomatik giriş

Password Manager birçok web tarayıcısı ve uygulama ile entegre olur. Tek tıklama, parolayla korunan favori web sitelerinizi otomatik olarak başlatır ve giriş yapmanızı sağlar.

Çoklu platform

Password Manager popüler platformların tümünü destekler – Windows, macOS, iOS ve Android.

Tarayıcı entegrasyonu ve içe aktarma

Password Manager tüm büyük tarayıcıları destekleyerek giriş bilgilerinizi ve kimliklerinizi popüler tarayıcılardan veya parola yöneticilerinden kolaylıkla içe aktarmanıza olanak sağlar.

Güvenlik raporu

Zayıf parolalar tek bir yerde gösterilir, böylece güvenliği artırmak için hangi hesapların daha iyi parolalara ihtiyaç duyduğunu daima görebilirsiniz.

Secure Me

Secure Me, hesaplarınızdan uzaktan çıkış yapmanızı sağlar. Ayrıca tarama geçmişinizi veya çerez dosyalarını hızlı bir şekilde temizleyebilir ya da açık tarayıcı sekmelerini uzaktan kapatabilirsiniz. Secure Me özelliğinin nasıl çalıştığına bakın.

İki öğeli kimlik doğrulaması

İki faktörlü kimlik doğrulamasını (2FA) etkinleştirerek veri güvenliğinizi artırın.

Otomatik Giriş

Belirli bir web tarayıcısında daha uzun süre oturumunuzu açık tutmayı seçerseniz (giriş ekranındaki Beni hatırla onay kutusu) siz manuel olarak çıkış yapana veya belirli bir süre sonra otomatik olarak çıkış yapılacak şekilde ayarlayana kadar Password Manager, bu web tarayıcısında her giriş için bunu hatırlayacaktır.