Funkce myESET

myESET představuje rozcestník pro přístup k většině ESET online služeb určených pro domácí uživatele.

Součástí portálu myESET jsou níže uvedené funkce a služby:

Devices64x64icon Přehled zařízení a jejich správa

Pokud ke svému myESET účtu připojíte bezpečností produkt, v této části naleznete informace o zařízení, na kterém je nainstalován, a jeho bezpečnostním stavu. Automaticky se zde zobrazí zařízení aktivovaná licencí, kterou spravujete prostřednictvím svého účtu.

Online nápověda ke správě zařízení


Licences64x64icon Přehled licencí a jejich správa

V této části máte k dispozici základní informace o všech svých licencích. U každé z nich je uveden štítek reprezentující její stav, datum platnosti, počet aktivovaných zařízení a případně upozornění na její nadužívání nebo oznámení týkající se konce platnosti. Dále zde naleznete možnosti pro jejich sílení s členy rodiny nebo přáteli.

Online nápověda ke správě licencí


AntiTheft-64x65-shaded ESET Anti-Theft

ESET Anti-Theft je speciální funkce dostupná v bezpečnostních produktech ESET určených pro domácí uživatele. Použitím moderních technologií, jako je vyhledávání podle IP adresy, zachycení snímků z webové kamery, ochrana uživatelských účtů nebo sledování aktivity, vám a správním orgánům pomůže zařízení najít v případě jeho ztráty nebo odcizení. Po aktivování funkce ESET Anti-Theft v produktu ESET a jeho připojení k účtu na portále myESET budete schopni sledovat aktivitu a lokalizovat polohu svého počítače nebo mobilního zařízení pohodlně prostřednictvím internetového prohlížeče.

ESET Anti-Theft je služba, kterou si můžete aktivovat v níže uvedených produktech:

ESET Smart Security Premium (Windows)

ESET Internet Security (Windows)

ESET Mobile Security (Android)

Online nápověda k funkci ESET Anti-Theft


ParentalControl120-shaded ESET Parental Control

Webové rozhraní k produktu ESET Parental Control určeného pro ochranu vašich dětí před hrozbami a stránkami s nechtěným/nevhodným obsahem, které na ně číhají na internetu a obchodě Google Play. ESET Parental Control je samostatná aplikace pro Android zařízení, která komunikuje s portálem myESET, prostřednictvím kterého můžete monitorovat online aktivitu svých dětí - ať již pomocí internetového prohlížeče nebo přímo z aplikace ESET Parental Control ve svém mobilním zařízení.

Online nápověda k produktu ESET Parental Control


paswordManager120-shaded ESET Password Manager

ESET Password Manager je součástí produktu ESET Smart Security Premium. Jedná se o správce hesel, který chrání vaše osobní údaje a pamatuje si hesla za vás. Dále obsahuje funkci pro automatické vyplňování formulářů, čímž šetří váš čas. Úložiště hesel pro sebe, členy rodiny nebo přátele vytvoříte pouhým zadáním e-mailové adresy. Díky ESET Password Manager budete mít všechna hesla na jednom místě.

ESET Password Manager je dostupný jako samostatná aplikace pro Android a iOS zařízení, a jako rozšíření do internetového prohlížeče.

Online nápověda k funkci ESET Password Managernote

Abyste mohli využívat funkce, které portál myESET nabízí, je nutné si nejprve založit účet.