Інтерактивна довідка ESET

Виберіть категорію
Виберіть тему

Загальний опис ESET HOME

ESET HOME об’єднує різні функції, спрощуючи роботу з продуктами ESET для дому.

У ESET HOME можна знайти наведені нижче функції та програми.

Devices64x64icon Керування пристроями

Функція керування пристроями дає змогу отримати інформацію про пристрої з продуктами ESET, які підключено до облікового запису ESET HOME, або комп’ютери, які було активовано передплатами, що керуються вашим обліковим записом. Окрім того, за допомогою цієї функції можна деактивувати продукт ESET на пристрої.

Керування пристроями — онлайн-довідка


Licences64x64icon Керування передплатами

Керування передплатами дає змогу переглядати важливу інформацію про кожну передплату, статус передплати, дату закінчення терміну дії передплати, кількість активованих пристроїв і попередження про надмірне використання або закінчення терміну дії передплати (якщо застосовно). Можна поділитися передплатою з іншими користувачами.

Керування передплатами: онлайн-довідка


AntiTheft-64x65-shaded ESET Антикрадій

Антикрадій — це спеціалізована функція в продуктах із безпеки ESET для домашнього використання. Завдяки таким технологіям, як визначення географічного місцезнаходження за IP-адресою, зйомка фотографій веб-камерою, захист облікового запису користувача й моніторинг пристрою, Антикрадій може допомогти вам і правоохоронним органам відшукати комп’ютер або пристрій, який було загублено чи вкрадено. Антикрадій підключає ваш продукт ESET до порталу , де ви можете бачити активність на своєму комп’ютері або мобільному пристрої з веб-браузера чи будь-якого іншого пристрою та легко їх відстежити.

Функція Антикрадій недоступна окремо. Вона входить до складу таких продуктів:

ESET Smart Security Premium (Windows)

ESET Internet Security (Windows)

ESET Mobile Security (Android)

Антикрадій — Онлайн-довідка


ParentalControl120-shaded ESET Parental Control

Веб-служба ESET Parental Control працює як доповнення до програми ESET Parental Control, яка захищає дітей від загроз на смартфонах і планшетах. Цю автономну програму для пристроїв Android повністю інтегровано з порталом ESET HOME, де батьки можуть контролювати й регулювати діяльність дитини в Інтернеті не лише через ESET Parental Control, а й із будь-якого браузера, увійшовши в обліковий запис ESET HOME.

Антикрадій — Онлайн-довідка


paswordManager120-shaded ESET Password Manager

ESET Password Manager входить до складу передплати на ESET Small Business Security, ESET Security Ultimate і ESET Smart Security Premium. Цей інструмент захищає і зберігає паролі й персональні дані, а також має функцію автоматичного заповнення форм, яка заощаджує час, коли ви заповнюєте поля на веб-сторінках.

Диспетчер ESET Password Manager доступний як програма для iOS і Android, а також як розширення браузера.

Антикрадій — Онлайн-довідкаnote

Щоб отримати доступ до функцій порталу ESET HOME, потрібно створити обліковий запис ESET HOME.

icon_vpn_1ESET VPN

Функція ESET VPN (віртуальна приватна мережа) входить до складу пакетів ESET Small Business Security і ESET HOME Security Ultimate. VPN дає змогу користувачам установлювати приватне мережеве з’єднання під час використання загальнодоступних і приватних мереж.

ESET VPN: онлайн-довідка