ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Kategori seçin
Konu seçin

Cihazlar

Yeni cihaz ekleniyor

Yeni bir cihazı korumak için Cihazlar bölümünde + Cihazı koru'yi tıklayın veya Cihaz ekleme bölümüne bakın.

Cihaz bilgilerini göster

Bu pencerede, ESET HOME hesabınıza bağlanan cihazlar listelenir ve bağlantı için cihazlar önerilir. Bağlanan her cihaz; adı, uygulama durumu ve ürün güncellemeleriyle ilgili bilgilerle temsil edilir.

PAGE_DEVICES

İlgilenmenizi gerektiriyor

Bu listedeki cihazlar, uyarı veya önemli bir bildirime sahiptir.

Sorun olmayan cihazlar

Bu listede düzgün şekilde işlev gösteren cihazlar yer almaktadır. Korunan cihazda çalışan güvenlik ürünü etkinleştirilir ve en son sürüme güncellenir. İşletim sistemi güncellenir ve mobil cihaz olması durumunda kayıp olarak bildirilmez.

Bağlantı için önerilen cihazlar

Bu listede yer alan cihazlar aboneliğiniz ile korunmaktadır, ancak ESET HOME hesabınıza bağlı değildir. Bu kategorideki cihazlar adlarıyla temsil edilir. Bağlamak istediğiniz cihaza tıklayın ve güvenliğini yönetmek ve görüntülemek içinCihazı bilgilendir‘e tıklayın.

Cihaz ayrıntıları

Ayrıntılı cihaz bilgilerini göstermek için Daha fazla bilgi göster'i tıklayın.

Bildirimler - Cihaza yüklenmiş olan ESET ürünündeki sorunları gösterir. Ayrıntılı bilgileri görmek için belirli bir bildirimi tıklayın. Bu bilgiler yalnızca cihazınızın bir uyarısı veya önemli bir bildirimi varsa kullanılabilir.

Ürün bilgileri - Yüklü ürünle ilgili bilgileri ve etkinleştirme tarihini gösterir.

Abonelik bilgileri - Etkinleştirme için kullanılan abonelikle ilgili bilgileri ve bir sonraki ödeme tarihini görüntüler. Daha fazla bilgi için Aboneliği aç'ı tıklayın.

Anti-Theft - ESET Anti-Theft tarafından korunan cihazları yönetmek için Anti-Theft'i aç'ı tıklayın. Bu özellik yalnızca cihazınız ESET Anti-Theft tarafından korunuyorsa kullanılabilir.

Ürün sürümü

Cihaz güvenliği durumu için Abonelik kullanımı'nı okuyun.