Pomoc online ESET

Wyszukaj Polski
Wybierz kategorię
Wybierz temat

Wprowadzenie ESET HOME

Portal ESET HOME posiada wiele funkcji ułatwiających nawigację i pozwalających w pełni wykorzystać produkty firmy ESET do użytku domowego.

Portal ESET HOME oferuje następujące funkcje i aplikacje:

Devices64x64icon Zarządzanie urządzeniami

Zapewnia dostęp do informacji o urządzeniach, na których zainstalowano produkty ESET połączone z kontem lub komputerami, które zostały aktywowane za pomocą subskrypcji ESET HOME zarządzanych przez konto użytkownika. Umożliwia również dezaktywację produktu ESET na urządzeniu.

Zarządzanie urządzeniami — Pomoc online


Licences64x64icon Zarządzanie subskrypcjami

Funkcja Zarządzanie subskrypcjami umożliwia wyświetlanie podstawowych informacji dotyczących każdej subskrypcji, jej stanu, daty wygaśnięcia, liczby aktywowanych urządzeń oraz, w stosownych przypadkach, ostrzeżeń o nadużywaniu subskrypcji lub jej wygaśnięciu. Można także udostępnić subskrypcję innym użytkownikom.

Zarządzanie subskrypcjami — Pomoc online


AntiTheft-64x65-shaded ESET Anti-Theft

ESET Anti-Theft to specjalna funkcja dostępna w produktach zabezpieczających firmy ESET dla użytku domowego. Dzięki zastosowaniu technologii, np. wyszukiwania lokalizacji geograficznej adresu IP, rejestrowania zdjęć za pomocą kamery internetowej, ochrony kont użytkowników i monitorowania urządzenia, funkcja ESET Anti-Theft może pomóc zarówno właścicielowi, jak i organom ścigania w zlokalizowaniu komputera lub urządzenia w przypadku jego zgubienia lub kradzieży. Funkcja ESET Anti-Theft pozwala na połączenie produktu firmy ESET z portalem ESET HOME, umożliwiając sprawdzenie za pomocą przeglądarki internetowej lub dowolnego urządzenia, jakie działania są wykonywane za pomocą komputera lub urządzenia, ułatwiając namierzenie go.

Funkcja ESET Anti-Theft nie jest dostępna jako samodzielna aplikacja, ale jako funkcja w następujących produktach:

ESET Smart Security Premium (Windows)

ESET Internet Security (Windows)

ESET Mobile Security (Android)

ESET Anti-Theft – Pomoc online


ParentalControl120-shaded ESET Parental Control

Usługa internetowa ESET Parental Control stanowi dodatek do aplikacji ESET Parental Control, która chroni dzieci przed zagrożeniami związanymi z używaniem smartfonów i tabletów. To niezależna aplikacja dla systemu Android, która jest w pełni zintegrowana z ESET HOME. Dzięki temu rodzice mogą monitorować i korygować aktywność swoich dzieci w internecie nie tylko za pomocą aplikacji ESET Parental Control, ale także po zalogowaniu na swoje konto ESET HOME w dowolnej przeglądarce internetowej.

ESET Parental Control – Pomoc online


paswordManager120-shaded ESET Password Manager

ESET Password Manager jest częścią subskrypcjiESET Small Business Security, ESET Security Ultimate i ESET Smart Security Premium. Ta funkcja chroni i przechowuje hasła i dane osobowe oraz zawiera funkcję wypełniania formularzy, która oszczędza czas dzięki automatycznemu i dokładnemu wypełnianiu formularzy internetowych.

ESET Password Manager jest dostępny jako aplikacja dla systemów iOS i Android oraz jako rozszerzenie przeglądarki.

ESET Password Manager – Pomoc onlinenote

Aby uzyskać dostęp do funkcji portalu ESET HOME, musisz utworzyć konto ESET HOME.

icon_vpn_1ESET VPN

Funkcja ESET VPN (Virtual Private Network) jest częścią pakietu ESET Small Business Security i ESET HOME Security Ultimate. VPN umożliwia użytkownikom nawiązywanie połączenia z siecią prywatną podczas korzystania z sieci publicznych i prywatnych.

ESET VPN — pomoc online