ESET tiešsaistes palīdzība

Meklēt Latvian
Atlasīt kategoriju
Izvēlieties tēmu

ESET HOME ievads

ESET HOME savieno vairākas līdzekļus, lai palīdzētu jums naviģēt un izmantot visas ESET mājas produktu iespējas.

ESET HOME nodrošina šādus līdzekļus un lietotnes:

Devices64x64icon Iekārtu pārvaldība

Iekārtu pārvaldība sniedz iespēju piekļūt informācijai par iekārtām, izmantojot ESET produktus, kuriem ir izveidots savienojums ar jūsu ESET HOME kontu, vai datorus, kas aktivizēti, izmantojot abonementus, kas tiek pārvaldīti jūsu kontā, kā arī iespēju deaktivizēt ESET produktu iekārtā.

Iekārtu pārvaldība — tiešsaistes palīdzība


Licences64x64icon Abonementu pārvaldība

Abonementu pārvaldība ļauj skatīt būtisku informāciju par katru abonementu, abonementa statusu, abonementa derīguma beigas, aktivizēto iekārtu skaitu un, ja piemērojams, brīdinājumus par abonementa pārmērīgu lietojumu vai abonementiem ar beigušos derīgumu. Varat arī kopīgot abonementu ar citiem lietotājiem.

Abonementu pārvaldība — tiešsaistes palīdzība


AntiTheft-64x65-shaded ESET Anti-Theft

ESET Anti-Theft ir specializēts ESET drošības produktu līdzeklis mājas lietotājiem. ESET Anti-Theft izmanto tādas tehnoloģijas kā ģeogrāfisko IP adrešu uzmeklēšanu, tīmekļa kameras attēlu tveršanu, lietotāja konta aizsardzību un iekārtas uzraudzību, kas var palīdzēt jums un tiesībsargājošai iestādei atrast jūsu klēpjdatoru vai mobilo iekārtu, ja tā kādreiz tiek nozaudēta vai nozagta. ESET Anti-Theft savieno jūsu ESET produktu ar ESET HOME portālu, lai sniegtu jums iespēju skatīt datorā vai mobilajā iekārtā notiekošās darbības tīmekļa pārlūkprogrammā jebkurā iekārtā, atvieglojot izsekošanu.

ESET Anti-Theft nav pieejama kā atsevišķa lietotne, bet kā līdzeklis šādos produktos:

ESET Smart Security Premium (Windows)

ESET Internet Security (Windows)

ESET Mobile Security (Android)

ESET Anti-Theft — tiešsaistes palīdzība


ParentalControl120-shaded ESET Parental Control

ESET Parental Control tīmekļa pakalpojums darbojas kā lietotnes ESET Parental Control papildinājums, kas aizsargā bērnus no apdraudējumiem viedtālruņos un planšetdatoros. Pati lietotne ir atsevišķa Android lietotne, kas ir pilnībā integrēta platformā ESET HOME un sniedz vecākiem iespēju pārraudzīt un pielāgot bērna darbības tiešsaistē ne tikai no lietotnes ESET Parental Control, bet arī no jebkuras tīmekļa pārlūkprogrammas, pierakstoties savā ESET HOME kontā.

ESET Parental Control — tiešsaistes palīdzība


paswordManager120-shaded ESET Password Manager

ESET Password Manager ir daļa no ESET Small Business Security, ESET Security Ultimate un ESET Smart Security Premium abonementa. Šis līdzeklis aizsargā un saglabā paroles un personas datus, kā arī ietver veidlapu aizpildīšanas funkciju, kas ietaupa laiku, automātiski un precīzi aizpildot tīmekļa veidlapas.

Līdzeklis ESET Password Manager ir pieejams kā iOS un Android sistēmās izmantojama lietotne un kā pārlūkprogrammas paplašinājums.

ESET Password Manager — tiešsaistes palīdzībanote

Lai varētu piekļūt ESET HOME portāla līdzekļiem, ir jāizveido ESET HOME konts.

icon_vpn_1ESET VPN

ESET līdzeklis VPN (virtuālais privātais tīkls) ir daļa no ESET Small Business Security un ESET HOME Security Ultimate pakotnes. VPN ļauj lietotājiem izveidot privātu tīkla savienojumu, kad tie izmanto publiskus un privātus tīklus.

ESET VPN — tiešsaistes palīdzība