ESET interneto žinynas

Paieška Lietuvių
Pasirinkite kategoriją
Pasirinkite temą

Pranešimai

Pranešimai generuojami iš ESET HOME paskyros, įrenginių ir licencijų problemų. Visi gauti pranešimai rodomi pranešimų skydelyje. Norėdami atidaryti pranešimų skydelį, spustelėkite Pranešimai, viršutiniame dešiniajame kampe po to, prisijungę prie ESET HOME interneto portalo. Šiame skyriuje galite pasirinkti rodyti Visus arba Svarbius pranešimus. Pranešimą gaunate atsižvelgdami į problemos rimtumą – informatyvų, svarbų ar įspėjamąjį.

Mėlyna – pvz., įrenginys pridėtas prie licencijos

Oranžinė – pvz., licencija netrukus nustos galioti

Raudona – pvz., baigėsi licencijos galiojimo laikas

Jei pranešimas gautas iš skyriaus Licencijos arba Įrenginiai atitinkamame skyriuje matysite pranešimų ženklelį (neskaitytų pranešimų skaičių su svarbos spalva).

notifications

Šalinti pranešimą

Pranešimą portale arba programoje galima ištrinti neautomatiniu būdu tik pranešimų skydelyje.

1.Prisijunkite prie ESET HOME interneto portalo ar MyESET_FavIcon_64x64-01-01 programos.

2.Atidarykite skyrių Pranešimai.

3.Spustelėkite X arba braukite kairėn ir programėlėje bakstelėkite šiukšliadėžės delete_icon piktogramą. Pranešimas neberodomas.

Kai panaikinsite pranešimus, susijusius su Licencijomis / Įrenginiais, pranešimų ženklelių skaičius taip pat sumažės. Pranešimas bus pašalintas, kai išspręsite problemą ir pašalinsite ją iš Pranešimų.


important

Jei pašalinote pranešimus ir pagrindiniame ekrane nebeliko ženklelių, tai nereiškia, kad išsprendėte problemą. Problema bus pateikta pagal konkretų įrenginį arba licenciją, kol ją išspręsite.

Pranešimai programoje