ESET interneto žinynas

Paieška Lietuvių
Pasirinkite kategoriją
Pasirinkite temą

Pranešimai

Pranešimai generuojami iš ESET HOME paskyros, įrenginių ir prenumeratų problemų. Visi gauti pranešimai rodomi pranešimų skydelyje. Norėdami atidaryti pranešimų skydelį, spustelėkite Pranešimai, esantį viršutiniame dešiniajame kampe po prisijungimo prie ESET HOME interneto portalo. Šioje skiltyje galite pasirinkti rodyti Visus arba Svarbius pranešimus. Pranešimus gaunate atsižvelgiant į problemos rimtumą – informatyvų, svarbų ar įopėjamąjį.

Mėlyna – pvz., įrenginys pridėtas prie prenumeratos

Oranžinė – pvz., prenumerata netrukus nustos galioti

Raudona – pvz., prenumerata nebegalioja

Jei pranešimas yra iš skilties Prenumeratos arba Įrenginiai, atitinkamoje skiltyje matysite pranešimo ženklelį (neskaitytų pranešimų skaičių su rimtumo spalva).

notifications

Šalinti pranešimą

Pranešimą portale arba programoje galima ištrinti neautomatiniu būdu tik pranešimų skydelyje.

1.Prisijunkite prie ESET HOME interneto portalo ar MyESET_FavIcon_64x64-01-01 programos.

2.Atidarykite skyrių Pranešimai.

3.Spustelėkite X arba braukite kairėn ir programėlėje bakstelėkite šiukšliadėžės delete_icon piktogramą. Pranešimas neberodomas.

Kai ištrinsite pranešimus, susijusius su Prenumeratomis / Įrenginiais, pranešimų ženklelių skaičius taip pat sumažės. Pranešimas bus pašalintas, kai išspręsite problemą prieš pašalindami ją iš Pranešimų.


important

Jei pašalinote pranešimus ir pagrindiniame ekrane nebeliko ženklelių, nereiškia, kad išsprendėte problemą. Problema bus rodoma konkrečiame įrenginyje arba prenumeratoje tol, kol ją išspręsite.

Pranešimai programoje