Pomoc online ESET

Wyszukaj Polski
Wybierz temat

Bezpieczna przeglądarka

Bezpieczna przeglądarka to dodatkowa warstwa zabezpieczeń, mających zapewnić ochronę danych wrażliwych podczas korzystania z Internetu (np. danych finansowych podczas przeprowadzania transakcji przez Internet).

Program ESET Endpoint Security w wersji 8 i nowszych zawiera wbudowaną listę wstępnie zdefiniowanych stron internetowych, które wyzwalają uruchomienie bezpiecznej przeglądarki. W konfiguracji programu można dodać stronę internetową lub edytować listę stron internetowych. Po instalacji bezpieczna przeglądarka jest domyślnie wyłączona.

Więcej informacji na temat tej funkcji zawiera poniższy artykuł z bazy wiedzy firmy ESET.

Zabezpieczone przeglądanie Internetu wymaga stosowania zaszyfrowanej komunikacji HTTPS. Aby móc korzystać z bezpiecznej przeglądarki Internetu, przeglądarka powinna spełniać minimalne wymagania wyszczególnione poniżej.

Internet Explorer 8.0.0.0

Microsoft Edge 83.0.0.0

Google Chrome 64.0.0.0

Firefox 24.0.0.0


note

Tylko Firefox i Microsoft Edge są obsługiwane na urządzeniach z procesorami ARM.

Otwórz bezpieczną przeglądarkę ESET w preferowanej przeglądarce internetowej

Po otwarciu bezpiecznej przeglądarki ESET bezpośrednio z karty Narzędzia w menu produktu zostanie ona otwarta w przeglądarce internetowej, która została ustawiona jako domyślna w systemie. Zostanie również uruchomiona po otwarciu preferowanej przeglądarki internetowej (poza menu produktu). W takim przypadku strony z wewnętrznej listy ESET będą przekierowywane do przeglądarki internetowej zabezpieczonej przez oprogramowanie ESET.