ESET interneto žinynas

Paieška Lietuviškai
Pasirinkite temą

Privatumo politika

Galioja nuo 2023 m. lapkričio 15 d.

Asmens duomenų apsauga yra ypač svarbi ESET, spol. s r. o., kurios registruota buveinė įsikūrusi adresu Einsteinova 24, 851 01 Bratislava, Slovak Republic, įmonės registracijos numeris 31333532, kaip duomenų valdytojai (toliau – ESET arba mes). Norime laikytis skaidrumo reikalavimo, teisiškai standartizuoto pagal ES bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR). Šią privatumo politiką skelbiame tam, kad pasiektume šį tikslą ir informuotume savo klientą (toliau – „galutinis naudotojas“ arba „jūs“), kaip duomenų subjektą, toliau nurodytomis su asmens duomenų apsauga susijusiomis temomis:

 • Asmens duomenų tvarkymo teisinis pagrindas,
 • Duomenų bendrinimas ir konfidencialumas,
 • Duomenų saugumas,
 • Jūsų, kaip duomenų subjekto, teisės,
 • Jūsų asmens duomenų tvarkymas
 • Kontaktinė informacija.

Ši privatumo politika taikoma jūsų ESET HOME paskyrai (toliau – Paskyra) ir svetainės home.eset.com, programos ESET HOME, taip pat paslaugų ir funkcijų, kurias ESET teikia per Paskyrą (toliau kartu – Paslaugos), teikimui ir naudojimui. Jei čia nurodyta konkrečiai paslaugai skirta Privatumo politika, bet kokių neatitikimų atveju pirmenybė teikiama jos formuluotei.

Kartais šią Privatumo politiką galime koreguoti savo nuožiūra. Atsiųsime jums pranešimą el. paštu su nuoroda į pakeistą Privatumo politiką arba informuosime apie pakeistą versiją pateikdami pranešimą programoje ar kitomis elektroninėmis priemonėmis. Jei nesutinkate ar negalite laikytis pakeistos Privatumo politikos, turite nustoti naudotis Paskyra ir Paslaugomis ir, jei taikytina, jas išdiegti. Bus laikoma, kad sutikote su pakeista Privatumo politika, jei toliau naudositės Programa ir Paslaugomis jai įsigaliojus.

Mūsų Paslaugos skirtos tik suaugusiesiems. Jei jums mažiau nei aštuoniolika (18) metų, Paskyrą arba susijusias Paslaugas galite kurti ir naudoti tik tuo atveju, jei apie tai žino jūsų tėvai arba kiti teisėti globėjai.

Jūsų asmens duomenų tvarkymas

Paskyrą ir Paslaugas ESET teikia pagal naudojimo sąlygas (toliau – Sąlygos) ir, jei taikytina, pagal su atitinkama Paslauga susijusio ESET produkto (toliau – Produktas) ir programos ESET HOME galutinio naudotojo licencijos sutartį (toliau – GNLS), tačiau kai kurioms iš jų gali reikėti ypatingo dėmesio. Norėtume suteikti jums daugiau informacijos apie duomenų rinkimą ir tvarkymą, susijusį su jūsų Paskyra ir mūsų teikiamomis paslaugomis. Kad visos jos veiktų, turime rinkti arba turėti prieigą prie šios informacijos:

 • Jūsų vardas ir pavardė, šalis, galiojantis el. pašto adresas ir prisijungimo duomenys reikalingi registruojant ir naudojant Paskyrą, teikiant Paslaugas ir nustatant, įgyvendinant ir ginant mūsų teisinius reikalavimus. Be to, gausime tam tikrą pagrindinę techninę informaciją apie įrenginį ir programą, kurią naudojate prisijungdami prie savo Paskyros.
  • Kad padėtume apsaugoti jūsų Paskyrą, kaskart jums prisijungus prie Paskyros, rinksime jūsų naršyklės piršto atspaudą ir IP adresą. Nežinomo naršyklės piršto atspaudo ir nežinomo IP adreso atveju atsiųsime jums el. laišką, kad praneštume apie galimą įtartiną bandymą prisijungti prie Paskyros.
  • Norėdami užsiregistruoti ir (arba) prisijungti prie paskyros, galite pasirinkti naudoti „Apple“ arba „Google“ teikiamą trečiųjų šalių autentifikavimo paslaugą. Tokiu atveju jūsų el. pašto adresą (kurį mums pateikė tokia trečioji šalis) ir jūsų buvimo vietos šalį tvarkysime registracijos proceso metu ir kitais pirmiau nurodytais tikslais.
 • Produktams administruoti reikalinga informacija apie valdomus įrenginius ir produktų licencijas, kad jums būtų suteiktos valdymo funkcijas. Konkrečiau, mes tvarkysime informaciją, susijusią su jūsų Produkto licencijomis, pvz., duomenis, susijusius su jums priklausančios Produkto licencijos tipu (pvz., ar tai yra nemokama, bandomoji, mokama versija ir pan.), licencijos galiojimą, aktyvinimo būseną ir licencijos identifikavimą. Kalbant apie įrenginius, kurie buvo susieti su jūsų Paskyra, mes tvarkysime duomenis apie įrenginio pavadinimą ir tipą, jo operacinę sistemą, saugos būseną, aktyvintus produktus ir duomenis, kuriais įgalinamas įrenginio identifikavimas. Jei įrenginiai naudoja jūsų Produktų licencijas, bet nebuvo susieti su jūsų Paskyra (arba buvo bendrinami su kitu asmeniu ir susieti su jo Paskyra), bus tvarkoma tik tam tikra informacija, pvz., įrenginio pavadinimas ir tipas, modelis ir Produkto aktyvinimo data.
  • Jei esate Produkto licencijos savininkas ir pasirenkate bendrinti ją su savo draugu ar šeimos nariu, galite tai padaryti naudodami mūsų bendrinimo funkciją, kuria galite pasinaudoti iš savo Paskyros, kurioje galėsite įvesti savo el. pašto adresą. Tokį el. pašto adresą tvarkysime tik tam, kad galėtume leisti naudotis atitinkamu Produktu ar Paslauga ir išsiųsti susijusį kvietimą. Jūsų draugas mūsų siųstame pranešime gali matyti jūsų el. pašto adresą, todėl žinos, kas tai inicijavo. Jūsų draugas gali bet kuriuo metu su mumis susisiekti ir paprašyti, kad pašalintume jo duomenis iš savo duomenų bazės. Bet kuriuo metu galėsite atšaukti savo licencijos bendrinimą.
  • Jei nesate Produkto licencijos savininkas, bet kažkas su jumis bendrina savo Produkto licenciją, Paskyros registracijos metu jūsų nurodytas el. pašto adresas bus matomas Produkto licencijos savininkui. Būkite tikri, kad tik jūs galėsite pasiekti visą informaciją apie įrenginius, susietus su jūsų Paskyra. Licencijos savininkas galės peržiūrėti tik ribotą informaciją apie jūsų įrenginį, kaip aprašyta pirmiau.
 • Reputacijos sistema ESET LiveGrid®. Ši sistema pagerina mūsų apsaugą nuo kenkėjiškos programinės įrangos, palygindama nuskaitytų failų maišą su debesies pagrindu veikiančia saugių ir nesaugių failų duomenų baze. Šiuo tikslu naudojame vienpuses maišas, susijusias su galimomis grėsmėmis, užtikrindami, kad proceso metu niekada jūsų neidentifikuosime.
 • Atgalinio ryšio sistema ESET LiveGrid®. Norėdami apsisaugoti nuo naujų grėsmių, pasikliaujame šia sistema. Rinkdami įtartinus pavyzdžius ir metaduomenis galime greitai reaguoti į kylančią riziką. Jūsų padedami galime rinkti šiuos duomenis:
  • galimus kenkėjiškos programinės įrangos pavyzdžius ar kitus abejotinus failus;
  • naudojimosi žiniatinkliu informaciją, pvz., IP adresus, svetainių adresus ir tinklo duomenis;
  • informaciją iš strigčių ataskaitų ir iškelčių.

Nors stengiamės rinkti tik būtinus duomenis, kartais praslysta nenumatyta informacija, pvz., duomenys, esantys kenkėjiškoje programinėje įrangoje arba įterpti į failų pavadinimus ir URL adresus. Būkite tikri, kad šių netyčinių duomenų nenaudojame savo pagrindinėse sistemose ar jokiais šioje politikoje nurodytais tikslais.

Bet kokie duomenys, kuriuos gauname per ESET LiveGrid® atsiliepimų sistemą, visada tvarkomi jūsų neidentifikuojant, išlaikant jūsų tapatybę saugią ir privačią. Per vieną (1) mėnesį pašalinsime visus el. pašto pranešimus, apie kuriuos pranešėte kaip apie brukalą arba kuriuos mūsų tarnyba pažymėjo kaip nepageidaujamus.

 • ESET Parental Control yra funkcijų, kurios leidžia jums kontroliuoti valdomų naudotojų (pvz., jūsų vaikų) prieigą prie tam tikrų grupių svetainių ir (arba) mobiliųjų programų, taikyti laiko valdymo taisykles valdomiems naudotojams arba naudoti tų įrenginių vietos nustatymo funkciją. Kad įjungtų šias funkcijas ir atsižvelgdama į tai, kokias konkrečiai taisykles nustatėte valdomiems naudotojams, ESET Parental Control siųs informaciją į ESET, įskaitant (be apribojimų) informaciją apie lankomas svetaines, buvimo vietas, mobiliąsias programas, informaciją apie įrenginį, įskaitant informaciją apie ESET Parental Control funkcijas ir veikimą. Informacija gali apimti duomenis apie jus ar kitus valdomus naudotojus (jei norite, galite nurodyti valdomus naudotojus pateikdami vardą, amžių ar netgi nuotrauką) arba informaciją apie kontroliuojamą įrenginį, pvz., įdiegtą operacinę sistemą ir programas. Duomenys, surinkti naudojant „ESET Parental Control“, bus tvarkomi tik tam, kad jums būtų teikiama Paslauga, ir jie bus pašalinti praėjus nuo šešiasdešimties (60) iki devyniasdešimties (90) dienų po jų rinkimo.
 • <%ESET_ANTITHEFT%> padeda užkirsti kelią svarbių duomenų praradimui ar netinkamam naudojimui kompiuterio ar kito įrenginio, kuriame yra įdiegta, praradimo ar vagystės atveju. Pagal numatytuosius atitinkamo Produkto nustatymus ši funkcija yra išjungta. Jei pasirinkote aktyvinti šią funkciją, duomenys apie prarastą įrenginį bus renkami ir siunčiami ESET; atsižvelgiant į Paslaugos nustatymus, tai gali apimti duomenis, susijusius su įrenginio tinklo vieta, ekrane rodomu turiniu, įrenginio konfigūracija, ir duomenis, įrašytus susietu fotoaparatu. Duomenys, surinkti naudojant <%ESET_ANTITHEFT%>, bus tvarkomi tik tam, kad jums būtų teikiama Paslauga, ir jie bus pašalinti praėjus vieniems (1) metams po jų rinkimo.
 • ESET Password Manager leidžia vietoje įdiegtoje programoje saugoti slaptažodžius, kredito kortelių numerius ar kitus duomenis, sinchronizuoti ir naudoti juos visuose įrenginiuose. Duomenys, kuriuos pasirinkote įrašyti programoje, saugomi tik jūsų vietos įrenginiuose ir yra apsaugoti bei užšifruoti pagrindiniu slaptažodžiu. Kad šiuos duomenis būtų galima naudoti visuose jūsų įrenginiuose, jie taip pat saugomi mūsų serveriuose arba mūsų paslaugų teikėjų serveriuose, bet tik užšifruota forma, kad tik jūs galėtumėte juos pasiekti. Nei ESET, nei paslaugų teikėjai neturi prieigos prie užšifruotų duomenų ir nesaugo jūsų pagrindinio slaptažodžio. Tik jūs turite raktą duomenims iššifruoti. Šią paslaugą galite aktyvinti per savo Paskyrą, įvesdami savo el. pašto adresą arba draugo, kuriam norite leisti naudotis paslauga pagal produkto licenciją, el. pašto adresą. Norėdami gauti daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą naudojant ESET Password Manager, žr. specialią Privatumo politiką.
 • VPN netaiko žurnalų išsaugojimo.
 • Tobulinimo pagal naudotojų patirtį programa. Jei pasirinkote aktyvinti Tobulinimo pagal naudotojų patirtį programa, anoniminė telemetrijos informacija, susijusi su mūsų produktų naudojimu, bus renkama ir naudojama atsižvelgiant į jūsų sutikimą.
 • Jūsų palaikymo užklausose pateikta kontaktinė informacija ir duomenys gali būti reikalingi norint suteikti palaikymo paslaugą, jei jos paprašysite. Remdamiesi jūsų pasirinktu susisiekimo su mumis kanalu, galime rinkti jūsų el. pašto adresą, telefono numerį, Produkto licencijos informaciją, Produkto informaciją ir jūsų palaikymo atvejo aprašymą. Kad būtų lengviau teikti palaikymo paslaugą ir leisti mums išspręsti problemą, su kuria susiduriate, galite būti paprašyti pateikti papildomos informacijos.
 • Kad įgalintume mūsų programos QR kodo skaitytuvo funkcijas, naudojame „Google“ brūkšninio kodo nuskaitymo API. Galite būti tikri, kad užfiksuotas vaizdas tvarkomas tik jūsų įrenginyje. Tačiau „Google“ API gali siųsti „Google“ tam tikrą techninę informaciją, susijusią su API naudojimu ir našumu, kurios reikia API prižiūrėti, derinti ir tobulinti naudojimo analizės ir diagnostikos tikslais. Norėdami sužinoti daugiau apie šį tvarkymą ir surinktus duomenis, žr. „Google“ API privatumo informaciją.

Be to, galime tvarkyti duomenis, gautus teikiant Paslaugas, kai kuriais papildomais tikslais:

 • Galime naudoti jūsų kontaktinius duomenis arba jūsų Paskyrą bendraudami su jumis dėl jūsų naudojamų Produktų ar Paslaugų, pvz., teikdami jums su Paslaugomis susijusias ataskaitas ir pranešimus, kad sužinotume daugiau apie jūsų poreikius ir pasitenkinimą mūsų Paslaugomis, taip pat reklamuodami produktus ir paslaugas, panašius į tuos, kuriuos naudojate, nebent atsisakote tokio rinkodaros pranešimo.
 • Galime tvarkyti kai kuriuos apibendrintus statistinius duomenis, susijusius su naudojimusi mūsų Paslaugomis, kad jas patobulintume ir pagerintume jų tinkamumą naudoti, analizuotume jų veikimą ir ištaisytume visas klaidas, kurių gali pasitaikyti.
 • Remdamiesi jūsų pasirinkimu, galime rinkti ir tvarkyti techninius duomenis, susijusius su programos gedimais (pavyzdžiui, įrenginio informaciją, diegimo identifikatorių, gedimo pėdsakus, gedimo minimaliąją iškeltį), kad sužinotume apie gedimus, išsiaiškintume jų priežastis ir užtikrintume, kad programa veiktų visu pajėgumu. Šiems duomenims rinkti ir analizuot naudojame „Google“. Norėdami sužinoti daugiau apie šį tvarkymą ir surinktus duomenis, žr. atitinkamą „Google“ privatumo politiką.

Slapukai

Kad mūsų svetainė ir Paslaugos tinkamai veiktų, kai kuriuos slapukus galime saugoti jūsų interneto naršyklėje, kai lankotės mūsų svetainėje, prisijungiate prie savo Paskyros arba kai naudojatės tam tikra Paslauga. Pagal numatytuosius nustatymus naudojame tik tuos slapukus, kurie būtini mūsų svetainės ir jūsų pageidaujamų Paslaugų veikimui. Prieš naudodami kitus slapukus nei tie, kurie yra būtini, paprašysime jūsų sutikimo. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų tvarkymą, žr. mūsų Slapukų politiką.

Asmens duomenų tvarkymo teisinis pagrindas

Tvarkome duomenis remdamiesi tik keletu teisinių pagrindų, laikydamiesi su asmens duomenų apsauga susijusios teisės aktų sistemos. Asmens duomenų tvarkymas ESET iš esmės yra būtinas Galutinio vartotojo licencijos sutartį (GNLS) su galutiniam naudotoju (BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas), kuris taikomas ESET produktams ar paslaugoms teikti, nebent aiškiai nurodyta kitaip, pvz.:

 • Teisėto intereso teisinis pagrindas (BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas), leidžiantis tvarkyti duomenis, susijusius su tuo, kaip mūsų klientai naudojasi mūsų Paslaugomis, ir jų pasitenkinimu, kad suteiktume savo naudotojams geriausią apsaugą, palaikymą ir patirtį, kurią galime pasiūlyti. Teisėtu interesu pagal taikytinus teisės aktus pripažįstama net rinkodara, todėl tuo remdamiesi palaikome ryšius su savo klientais rinkodaros srityje.
 • Sutikimas (BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas), kurio mes galime jūsų prašyti konkrečiais atvejais, kai manome, kad šis teisinis pagrindas yra tinkamiausias, arba jei to reikalaujama pagal teisę.
 • Teisinio įsipareigojimo (BDAR 6 straipsnio 1 dalies c punktas), kuriuo nustatomi reikalavimai dėl elektroninių ryšių, sąskaitų faktūrų išrašymo ir atsiskaitymo, vykdymas.

Duomenų bendrinimas ir konfidencialumas

Nebendriname jūsų duomenų su trečiosiomis šalimis. Tačiau ESET yra įmonė, veikianti visame pasaulyje per asocijuotąsias įmones ar susijusius partnerius, kurie priklauso mūsų prekybos, paslaugų ir palaikymo tinklo. ESET tvarkoma licencijavimo, sąskaitų faktūrų išrašymo ir techninės pagalbos informacija gali būti perduodama susijusiems subjektams ar partneriams arba perduodama jų, kad būtų galima vykdyti GNLS, pavyzdžiui, teikti paslaugas arba palaikymą.

ESET pageidauja tvarkyti duomenis Europos Sąjungoje (ES). Tačiau, atsižvelgiant į jūsų buvimo vietą (naudojimąsi mūsų produktais ir (arba) paslaugomis už ES ribų) ir (arba) jūsų pasirinkta paslauga, gali prireikti perkelti jūsų duomenis į šalį, nepriklausančią ES. Pavyzdžiui, debesijos kompiuterijos srityje naudojamės trečiųjų šalių paslaugomis. Tokiais atvejais kruopščiai atrenkame savo paslaugų teikėjus ir užtikriname tinkamą duomenų apsaugos lygį taikydami sutartines, technines ir organizacines priemones. Paprastai susitariame dėl ES standartinių sutarčių sąlygų, jei reikia, su papildomomis sutarčių taisyklėmis.

Kai kurioms ES nepriklausančioms šalims, pavyzdžiui, Jungtinei Karalystei ir Šveicarijai, ES jau nustatė panašų duomenų apsaugos lygį. Dėl palyginamo duomenų apsaugos lygio duomenų perdavimui į šias šalis nereikia jokio specialaus leidimo ar susitarimo.

Mes pasitikime trečiųjų šalių paslaugomis ir bendradarbiaujame su išorės duomenų tvarkytojais, kad galėtume teikti savo paslaugas, susijusias su debesų kompiuterija, sąskaitų išrašymu ir kt.

Duomenų saugumas

ESET įgyvendina tinkamas technines ir organizacines priemones, užtikrinančias galimą riziką atitinkantį saugumo lygį. Mes darome viską, kad užtikrintume nuolatinį tvarkymo sistemų ir paslaugų konfidencialumą, vientisumą, prieinamumą ir atsparumą. Tačiau jei duomenų saugumo pažeidimas kelia pavojų jūsų teisėms ir laisvėms, esame pasirengę pranešti atitinkamai priežiūros institucijai ir paveiktiems galutiniams naudotojams bei duomenų subjektams.

Duomenų subjekto teisės

Kiekvieno galutinio naudotojo teisės yra svarbios ir norėtume jus informuoti, kad visi galutiniai naudotojai (iš bet kurios ES ar bet kurios ES nepriklausančios šalies) turi toliau nurodytas ESET garantuojamas teises. Norėdami pasinaudoti savo duomenų subjekto teisėmis, galite susisiekti su mumis užpildę pagalbos formą arba el. paštu dpo@eset.sk. Identifikavimo tikslais prašome jūsų pateikti šią informaciją: Vardą ir pavardę, el. pašto adresas ir, jei yra, licencijos raktą arba kliento numerį ir įmonės priklausomybę. Prašome nesiųsti mums jokių kitų asmens duomenų, pvz., gimimo datos. Norėtume atkreipti dėmesį į tai, jog tam, kad galėtume tvarkyti jūsų prašymą, taip pat identifikavimo tikslais tvarkysime jūsų asmens duomenis.

Teisę atšaukti sutikimą. Teisė atšaukti sutikimą taikoma tuo atveju, kai duomenų tvarkymas grindžiamas tik sutikimu. Jei jūsų asmens duomenis tvarkome remdamiesi jūsų sutikimu, turite teisę bet kuriuo metu atšaukti sutikimą nenurodydami priežasčių. Jūsų sutikimo atšaukimas galioja tik ateityje ir neturi įtakos iki atšaukimo tvarkomų duomenų teisėtumui.

Teisę nesutikti. Teisė nesutikti su duomenų tvarkymu taikoma tuo atveju, kai duomenų tvarkymas grindžiamas teisėtu ESET arba trečiosios šalies interesu. Jei jūsų asmens duomenis tvarkome, kad apsaugotume teisėtą interesą, jūs, kaip duomenų subjektas, turite teisę bet kuriuo metu nesutikti su mūsų įvardytu teisėtu interesu ir jūsų asmens duomenų tvarkymu. Jūsų prieštaravimas galioja tik ateityje ir neturi įtakos iki prieštaravimo tvarkomų duomenų teisėtumui. Jei jūsų asmens duomenis tvarkome tiesioginės rinkodaros tikslais, nebūtina nurodyti prieštaravimo priežasčių. Tai taip pat taikoma profiliavimui tiek, kiek jis susijęs su tokia tiesiogine rinkodara. Visais kitais atvejais prašome trumpai informuoti mus apie savo skundus dėl teisėto ESET intereso tvarkyti jūsų asmens duomenis.

Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriais atvejais, nepaisant jūsų sutikimo atšaukimo, turime teisę toliau tvarkyti jūsų asmens duomenis remdamiesi kitu teisiniu pagrindu, pvz., sutarties vykdymo tikslais.

Prieigos teisę. Kaip duomenų subjektas, turite teisę bet kuriuo metu nemokamai gauti informaciją apie ESET saugomus jūsų duomenis.

Teisę ištaisyti. Jei netyčia tvarkome neteisingus jūsų asmens duomenis, turite teisę juos ištaisyti.

Teisę ištrinti ir teisę apriboti tvarkymą. Kaip duomenų subjektas, turite teisę prašyti pašalinti asmens duomenis arba apriboti jų tvarkymą. Jei jūsų asmens duomenis tvarkome, pavyzdžiui, jums sutikus, jūs atšaukiate savo sutikimą ir nėra jokio kito teisinio pagrindo, pavyzdžiui, sutarties, mes nedelsdami pašaliname jūsų asmens duomenis. Jūsų asmens duomenys taip pat bus pašalinti, kai tik pasibaigus saugojimo laikotarpiui jie nebebus reikalingi nurodytiems tikslams.

Jei jūsų asmens duomenis naudosime tik tiesioginės rinkodaros tikslais ir jūs atšaukėte savo sutikimą arba išreiškėte prieštaravimą pagrindiniam teisėtam ESET interesui, apribosime jūsų asmens duomenų tvarkymą tiek, kiek įtrauksime jūsų kontaktinius duomenis į savo vidaus juodąjį sąrašą, kad išvengtume nepageidaujamo kontakto. Priešingu atveju jūsų asmens duomenys bus pašalinti.

Atkreipkite dėmesį, kad iš mūsų gali būti pareikalauta saugoti jūsų duomenis iki saugojimo įsipareigojimų ir įstatymų leidėjo ar priežiūros institucijų nustatytų terminų pabaigos. Saugojimo įsipareigojimai ir laikotarpiai taip pat gali atsirasti dėl Slovakijos teisės aktų. Po to atitinkami duomenys bus reguliariai pašalinami.

Teisę į duomenų perkeliamumą. Džiaugiamės galėdami jums, kaip duomenų subjektui, pateikti ESET tvarkomus asmens duomenis xls formatu.

Teisę pateikti skundą. Kaip duomenų subjektas, turite teisę pateikti skundą priežiūros institucijai. ESET taikomi Slovakijos įstatymai, ir, kadangi priklausome Europos Sąjungai, esame saistomi jos duomenų apsaugos teisės aktų. Atitinkama duomenų priežiūros institucija yra Slovakijos Respublikos asmens duomenų apsaugos tarnyba, įsikūrusi Hraničná 12, 82007 Bratislava 27, Slovak Republic.

Kontaktinė informacija

Jei norėtumėte pasinaudoti savo, kaip duomenų subjekto, teise arba jei turite klausimų ar problemų, atsiųskite mums pranešimą šiuo adresu:

ESET, spol. s r.o.
Data Protection Officer
Einsteinova 24
85101 Bratislava
Slovak Republic
dpo@eset.sk