ESET Online Yardım

Arama Türkçe
Konu seçin

ESET Security Ultimate

ESET Security Ultimate tamamen tümleşik bilgisayar güvenliğinde yepyeni bir yaklaşımın temsilcisidir. ESET LiveGrid® Tarama altyapısının en yeni sürümü, özel Güvenlik duvarı ve Antispam modülleriyle birlikte bilgisayarınızın güvenliğini korumak için hızlı ve son derece hassastır.  Sonuç olarak ortaya, bilgisayarınızı tehlikeye sokabilecek saldırı ve kötü amaçlı yazılımlara karşı sürekli tetikte olan akıllı bir sistem çıkmıştır.

ESET Security Ultimate, maksimum korumayı ve sistem kaynaklarının en az seviyede kullanımını bir araya getiren tam bir güvenlik çözümüdür. Gelişmiş teknolojilerimiz virüsler, casus yazılımlar, truva atları, solucanlar, reklam yazılımları, kök setleri ve diğer tehditler tarafından gerçekleştirilebilecek sızıntıları sistem performansını düşürmeden veya bilgisayarınızı kesintiye uğratmadan önlemek için yapay zeka kullanır.

Özellikler ve avantajlar

Yeniden tasarlanan kullanıcı arabirimi

Bu sürümdeki kullanıcı arabirimi, kullanışlılık testlerinin sonuçlarına göre önemli ölçüde yeniden tasarlandı ve basitleştirildi. Tüm GUI ifade ve bildirimleri titizlikle gözden geçirildi ve arabirim İbranice ve Arapça gibi sağdan sola dilleri destekleyecek şekilde değiştirildi. Çevrimiçi yardım artık ESET Security Ultimate ürünü içinde de yer alıyor ve dinamik olarak güncellenen destek içerikleri sağlıyor.

Koyu Mod

Ekranı hızlı bir şekilde koyu bir temaya dönüştürmenize yardımcı olan bir uzantı. Kullanıcı arabirimi öğelerinde tercih ettiğiniz renk düzenini seçebilirsiniz.

Antivirus ve antispyware

Daha çok sayıda bilinen ve bilinmeyen virüsleri, solucanları, truva atlarını ve kök setlerini proaktif bir şekilde algılar ve temizler. Gelişmiş sezgisel tarama teknolojisi, daha önce hiçbir yerde görülmemiş kötü amaçlı yazılımları bile bayraklayarak sizi bilinmeyen tehditlerden korur ve bunları, size zarar vermeden önce etkisiz duruma getirir. Web Erişimi Koruması ve Kimlik Avı Koruması, web tarayıcıları ile uzak sunucular (SSL dahil) arasındaki iletişimi izler. E-posta istemci koruması POP3(S) ve IMAP(S) protokolleri üzerinden alınan e-posta iletişiminin denetimini sağlar.

Düzenli güncellemeler

Algılama altyapısının (önceki adıyla "virüs imza veri tabanını") ve program modüllerinin düzenli olarak güncellenmesi, bilgisayarınızda maksimum güvenlik düzeyi sağlamak için en iyi yöntemdir.

ESET LiveGrid®
(Bulut-tabanlı Bilinirlik)

Çalışan işlemlerin ve dosyaların bilinirliğini doğrudan ESET Security Ultimate içinde kontrol edebilirsiniz.

Aygıt denetimi

Tüm USB flash sürücülerini, bellek kartlarını ve CD'leri/DVD'leri otomatik olarak tarar. Medya türüne, üreticiye, boyuta ve diğer niteliklere göre çıkarılabilir medyayı engeller.

HIPS işlevselliği

Sistemin davranışını daha ayrıntılı biçimde özelleştirebilirsiniz; sistem kayıt defteri, etkin işlemler ve programlar için kurallar belirleyebilir ve güvenlik tutumunuzda ince ayarlar yapabilirsiniz.

Oyun modu

Sistem kaynaklarını oyunlar veya diğer tam ekranlı aktiviteler için korumak üzere tüm açılır pencereleri, güncellemeleri veya sistemi yoğun bir şekilde kullanan diğer aktiviteleri erteler.

ESET Security Ultimate Ürünündeki özellikler

Güvenli Bankacılık ve Gezinme

Güvenli Bankacılık ve Gezinme, tüm çevrimiçi işlemlerin güvenilir ve emniyetli bir ortamda gerçekleşmesini sağlamak için çevrimiçi bankacılık veya çevrimiçi ödeme ağ geçitlerine erişilirken kullanılabilecek güvenli bir tarayıcı sunar.

Ağ imzaları için destek

Ağ imzaları hızlı tanımlamaya izin verir ve bot ya da exploit paketleri gibi, kullanıcı aygıtlarından gelen veya bu aygıtlara giden kötü amaçlı trafiği engeller. Bu özellik Botnet Koruması'nın geliştirilmiş hali olarak düşünülebilir.

Akıllı Güvenlik Duvarı

Yetkisiz kullanıcıların bilgisayarınıza erişip kişisel verilerinizden faydalanmasını engeller.

E-posta istemci antispam

İstenmeyen posta, tüm e-posta iletişiminin yüzde 50'ini oluşturuyor. E-posta istemci antispam bu soruna karşı koruma sağlar.

Anti-Theft

Anti-Theft, bilgisayarın kaybolması veya çalınması durumunda kullanıcı düzeyindeki güvenliği artırır. ESET Security Ultimate Ve Anti-Theft ürünlerini yükledikten sonra cihazınız web arabiriminde listelenir. Web arabirimi, cihazınızda Anti-Theft yapılandırmasını ve Anti-Theft özelliklerini yönetmenize olanak sağlar.

Ebeveyn kontrolü

Çeşitli web sitesi kategorilerini engelleyerek ailenizi rahatsız edici olabilecek web içeriğinden korur.

Password Manager

Password Manager parolalarınızı ve kişisel verilerinizi korur ve depolar.

Secure Data

Secure Data, özel ve gizli bilgilerin kötüye kullanılmasını önlemek için bilgisayarınızdaki ve çıkarılabilir sürücülerinizdeki verileri şifrelemenize olanak sağlar.

ESET LiveGuard

Daha önce hiç görülmemiş tehditleri keşfeder ve durdurur ve gelecekteki tespit için bilgileri işler.

VPN

Verilerinizi güvende tutun, istenmeyen takiplerden kaçının ve anonim bir IP adresinin ek güvenliği ile gizliliğinizi artırın.

ESET Identity Protection

Kişisel, kredi ve finansal bilgilerinizi korur. ESET Identity Protection sürekli izleme sağlayarak kişisel bilgileriniz yasa dışı yollarla satıldığında bunu tespit eder.

ESET Security Ultimate Ürününün özelliklerinin çalışması için aboneliğin etkin olması gerekir. ESET Security Ultimate İçin aboneliğinizin süresi dolmadan birkaç hafta önce aboneliğinizi yenilemenizi öneririz.