ESET interneto žinynas

Paieška Lietuviškai
Pasirinkite temą

ESET Security Ultimate

ESET Security Ultimate pristato naują būdą suteikti tikrai integruotą kompiuterių saugos sprendimą. Naujausia ESET LiveGrid® nuskaitymo variklio versija, suderinta su mūsų pasirinktine užkarda ir apsaugos nuo brukalo moduliais, užtikrina greitį ir tikslumą, kad jūsų kompiuteris būtų saugus.  Rezultatas – sumani sistema, kuri nuolat pasiruošusi atremti atakas ir kenkėjiškas programas, kurios gali kelti pavojų jūsų kompiuteriui.

ESET Security Ultimate yra visavertis saugos sprendimas, kuris suderina geriausią apsaugą ir mažiausią poveikį sistemai. Mūsų modernios technologijos naudoja dirbtinį intelektą ir neleidžia įsiskverbti virusams, šnipinėjimo programoms, Trojos arkliams, kirminams, reklamos programoms, kenkėjiškos prieigos programoms ir kitoms grėsmėms – jos nemažina sistemos efektyvumo ir netrukdo jūsų kompiuteriui.

Funkcijos ir privalumai

Naujas vartotojo sąsajos dizainas

Šios versijos vartotojo sąsajos dizainas iš esmės pakeistas ir supaprastintas vadovaujantis patogaus naudojimo bandymais. Visas GUI tekstas ir pranešimai atidžiai peržiūrėti, o sąsaja dabar palaiko iš dešinės į kairę skaitomas kalbas, tokias kaip hebrajų ir arabų. Interneto žinynas dabar integruotas į ESET Security Ultimate ir pateikia dinamiškai atnaujinamą pagalbos turinį.

Tamsusis režimas

Plėtinys, padedantis greitai perjungti ekraną į tamsią temą. Pageidaujamą spalvų schemą galite pasirinkti naudotojo sąsajos elementuose.

Apsauga nuo virusų ir šnipinėjimo programų

Aktyviai aptinka ir valo daugiau žinomų ir nežinomų virusų, kirminų, Trojos arklių ir kenkėjiškų prieigos programų. Pažangi euristika pažymi net anksčiau niekada nematytas kenkėjiškas programas ir apsaugo jus nuo nežinomų grėsmių, neutralizuoja jas, kol nepridarė jokios žalos. Prieigos prie saityno apsauga ir apsauga nuo sukčiavimo apsimetant stebi ryšį tarp interneto naršyklių ir nuotolinių serverių (įskaitant SSL). El. pašto programos apsauga kontroliuoja el. pašto ryšį, gaunamą POP3(S) ir IMAP(S) protokolais.

Reguliarūs naujinimai

Reguliariai naujinti aptikimo modulį (anksčiau vadintą „virusų kodų duomenų baze“) ir programos modulius yra geriausias būdas užtikrinti maksimalų saugos lygį kompiuteryje.

ESET LiveGrid®
(Debesų išteklius naudojanti reputacija)

Jūs galite patikrinti vykdomų procesų ir failų reputaciją tiesiai iš ESET Security Ultimate.

Įrenginio kontrolė

Automatiškai nuskaito visas USB atmintines, atminties korteles ir CD / DVD diskus. Blokuoja nešiojamąją laikmeną atsižvelgiant į laikmenos tipą, gamintoją, dydį ir kitus atributus.

HIPS funkcionalumas

Galite dar išsamiau tinkinti sistemos veiksmus; nurodyti taisykles sistemos registrui, aktyviems procesams ir programoms bei tiksliai suderinti savo saugos parametrus.

Žaidimų režimas

Atideda visus iškylančiuosius langus, naujinimus arba kitus intensyvius sistemos veiksmus, kad išsaugotų sistemos išteklius žaidimams ir kitiems veiksmams visame ekrane.

ESET Security Ultimate Funkcijos

Saugi bankininkystė ir naršymas

Saugi bankininkystė ir naršymas pateikia apsaugotą naršyklę, kurią galima naudoti jungiantis prie internetinės bankininkystės ar internetinių mokėjimų šliuzų, kad visos internetinės operacijos būtų atliekamos patikimoje ir saugioje aplinkoje.

Tinklo parašų palaikymas

Tinklo parašai leidžia greitai identifikuoti ir užblokuoti kenkėjišką srautą į ir iš vartotojų įrenginių, pavyzdžiui, užgrobtų kompiuterių tinklų ir išnaudojimo paketų. Ši funkcija gali būti laikoma apsaugos nuo užgrobtų kompiuterių tinklų sustiprinimu.

Išmanioji užkarda

Neleidžia neįgaliotiesiems vartotojams patekti į jūsų kompiuterį ir pasinaudoti asmeniniais duomenimis.

El. pašto programos apsauga nuo brukalo

Brukalas užima iki 50 procentų visų el. pašto ryšių. El. pašto programos apsauga nuo brukalo apsaugo nuo šios problemos.

Anti-Theft

Anti-Theft išplečia vartotojo lygmens saugą, kai kompiuteris pametamas ar pavagiamas. Kai įdiegsite „ESET Security Ultimate“ ir „Anti-Theft“, jūsų įrenginys bus įtrauktas į sąrašą saityno sąsajoje. Saityno sąsaja leidžia tvarkyti „Anti-Theft“ konfigūraciją ir administruoti „Anti-Theft“ funkcijas savo įrenginyje.

Tėvų kontrolė

Apsaugo jūsų šeimą nuo galbūt kenkėjiško saityno turinio blokuodama įvairias svetainių kategorijas.

Password Manager

„Password Manager“ apsaugo ir laiko jūsų slaptažodžius ir asmens duomenis.

Secure Data

„Secure Data“ leidžia užšifruoti duomenis kompiuteryje ir nešiojamuosiuose diskuose, kad būtų išvengta netinkamo privačios, konfidencialios informacijos naudojimo.

ESET LiveGuard

Aptinka ir sustabdo dar nematytas grėsmes ir apdoroja informaciją, kad ją būtų galima aptikti ateityje.

VPN

Suteikia galimybę apsaugoti savo duomenis, išvengti nepageidaujamo sekimo ir padidinti privatumą internete, užtikrinant papildomą anoniminio IP adreso saugumą.

ESET Identity Protection

Apsaugo jūsų asmeninę, kredito ir finansinę informaciją. „ESET Identity Protection“ aptinka neteisėtą jūsų asmeninės informacijos pardavimą, vykdydama nuolatinę stebėseną.

Prenumerata turi būti aktyvi, kad „ESET Security Ultimate“ funkcijos veiktų. Rekomenduojame atnaujinti prenumeratą likus kelioms savaitėms iki „ESET Security Ultimate“ prenumeratos galiojimo pabaigos.