ESET interneto žinynas

Paieška Lietuviškai
Pasirinkite temą

Small office products

ESET Safe Server

ESET Safe Server pristato naują būdą suteikti tikrai integruotą kompiuterių saugos sprendimą. Naujausia ESET LiveGrid® nuskaitymo variklio versija greita ir tiksli, kad jūsų kompiuteris būtų apsaugotas. Rezultatas – sumani sistema, kuri nuolat pasiruošusi atremti atakas ir kenkėjiškas programas, kurios gali kelti pavojų jūsų kompiuteriui.

ESET Safe Server yra visavertis saugos sprendimas, kuris suderina geriausią apsaugą ir mažiausią poveikį sistemai. Mūsų modernios technologijos naudoja dirbtinį intelektą ir neleidžia įsiskverbti virusams, šnipinėjimo programoms, Trojos arkliams, kirminams, reklamos programoms, kenkėjiškos prieigos programoms ir kitoms grėsmėms – jos nemažina sistemos efektyvumo ir netrukdo jūsų kompiuteriui.

ESET Safe Server funkcijos ir privalumai

Naujas vartotojo sąsajos dizainas

Šios versijos vartotojo sąsajos dizainas iš esmės pakeistas ir supaprastintas vadovaujantis patogaus naudojimo bandymais. Visas GUI tekstas ir pranešimai atidžiai peržiūrėti, o sąsaja dabar palaiko iš dešinės į kairę skaitomas kalbas, tokias kaip hebrajų ir arabų. Interneto žinynas dabar integruotas į ESET Safe Server ir pateikia dinamiškai atnaujinamą pagalbos turinį.

Tamsusis režimas

Plėtinys, padedantis greitai perjungti ekraną į tamsią temą. Pageidaujamą spalvų schemą galite pasirinkti naudotojo sąsajos elementuose.

Apsauga nuo virusų ir šnipinėjimo programų

Aktyviai aptinka ir valo daugiau žinomų ir nežinomų virusų, kirminų, Trojos arklių ir kenkėjiškų prieigos programų. Pažangi euristika pažymi net anksčiau niekada nematytas kenkėjiškas programas ir apsaugo jus nuo nežinomų grėsmių, neutralizuoja jas, kol nepridarė jokios žalos. Prieigos prie saityno apsauga ir apsauga nuo sukčiavimo apsimetant stebi ryšį tarp interneto naršyklių ir nuotolinių serverių (įskaitant SSL). El. pašto programos apsauga kontroliuoja el. pašto ryšį, gaunamą POP3(S) ir IMAP(S) protokolais.

Reguliarūs naujinimai

Reguliariai naujinti aptikimo modulį (anksčiau vadintą „virusų kodų duomenų baze“) ir programos modulius yra geriausias būdas užtikrinti maksimalų saugos lygį kompiuteryje.

ESET LiveGrid®
(Debesų išteklius naudojanti reputacija)

Jūs galite patikrinti vykdomų procesų ir failų reputaciją tiesiai iš ESET Safe Server.

Įrenginio kontrolė

Automatiškai nuskaito visas USB atmintines, atminties korteles ir CD / DVD diskus. Blokuoja nešiojamąją laikmeną atsižvelgiant į laikmenos tipą, gamintoją, dydį ir kitus atributus.

HIPS funkcionalumas

Galite dar išsamiau tinkinti sistemos veiksmus; nurodyti taisykles sistemos registrui, aktyviems procesams ir programoms bei tiksliai suderinti savo saugos parametrus.

Žaidimų režimas

Atideda visus iškylančiuosius langus, naujinimus arba kitus intensyvius sistemos veiksmus, kad išsaugotų sistemos išteklius žaidimams ir kitiems veiksmams visame ekrane.

Prenumerata turi būti aktyvi, kad „ESET Safe Server“ funkcijos veiktų. Rekomenduojame atnaujinti prenumeratą likus kelioms savaitėms iki „ESET Safe Server“ prenumeratos galiojimo pabaigos.