ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

Neúspěšná aktivace z důvodu nadužívání předplatného

Problém

Vaše předplatné může být nadměrně využíváno nebo zneužíváno

Neúspěšná aktivace z důvodu nadužívání předplatného

Řešení

Tato předplatné je používáno na více zařízeních, než je povoleno. Pravděpodobně jste se stali obětí softwarového pirátství nebo padělání. Předplatné nelze použít k aktivaci žádného dalšího produktu ESET. Tento problém můžete vyřešit přímo, pokud jste oprávněni ke správě předplatného pomocí účtu ESET HOME nebo jste si předplatné zakoupili z legitimního zdroje. Pokud ještě nemáte účet, vytvořte si jej.

Pokud jste vlastníky předplatného a nebyli jste vyzváni k zadání e-mailové adresy:

1.Pro správu předplatného ESET otevřete webový prohlížeč a přejděte na stránku https://home.eset.com. Přejděte do sekce ESET License Manager, kde odstraňte již nepoužívaná zařízení, případně licenci deaktivujte na zařízeních, na kterých ji nechcete používat. Pro více informací si přečtěte článek Co dělat v případě, že je předplatné nadužíváno.

2.Jak identifikovat a nahlásit pirátské předplatné ESET se dozvíte v článku v Databázi znalostí, kde naleznete pokyny.

3.Pokud si nejste jisti, klikněte na tlačítko Zpět a použijte odkaz Technická podpora společnosti ESET.

Pokud nejste vlastníkem předplatného, kontaktujte vlastníka tohoto předplatného a informujte jej, že nemůžete aktivovat produkt ESET z důvodu nadužívání předplatného. Vlastník může vyřešit problém na portále ESET HOME.

Pokud jste požádáni o potvrzení e-mailové adresy (pouze v některých případech), zadejte tu, kterou jste použili při nákupu a aktivaci ESET Smart Security Premium.