העזרה המקוונת של ESET

חיפוש עברית
בחר את הנושא

PREMIUM SECURITY

ESET Smart Security Premium

ESET Smart Security Premium מציג גישה חדשה לאבטחת מחשב באמת משולבת. הגרסה העדכנית ביותר של מנגנון הסריקה של ESET LiveGrid®, יחד עם מודולי חומת האש ומסנן דואר הזבל שלנו, שניתנים להתאמה אישית, פועלת במהירות ובדיוק רב כדי לשמור על בטיחות המחשב שלך. התוצאה היא מערכת חכמה שמוכנה תמיד להתריע על התקפות וקודים זדוניים שעשויים לסכן את המחשב.

ESET Smart Security Premium הוא פתרון אבטחה שלם המשלב מקסימום הגנה עם מינימום צריכה של משאבי מערכת. הטכנולוגיות המתקדמות שלנו משתמשות בבינה מלאכותית כדי למנוע חדירות של וירוסים, תוכנות ריגול, סוסים טרויאניים, תולעים, תוכנות פרסום, תוכניות rootkit ואיומים אחרים, וכל זאת מבלי להאט את ביצועי המערכת או לפגוע במחשב.

תכונות ויתרונות

ממשק משתמש שעוצב מחדש

ממשק המשתמש בגרסה זו זכה בעיצוב מחודש ופשוט יותר משמעותית, המבוסס על תוצאות שהתקבלו בבדיקת שימושיות. כל הביטויים וההודעות בממשק המשתמש הגרפי נבדקו היטב, וכעת הממשק מעניק תמיכה בשפות הנכתבות מימין לשמאל, כגון עברית וערבית. עזרה מקוונת משולבת כעת ב-ESET Smart Security Premium ומציעה תוכן תמיכה המתעדכן באופן דינמי.

מצב כהה

הרחבה המסייעת לך להחליף במהירות את המסך לערכת נושא כהה. באפשרותך לבחור את ערכת הצבעים המועדפת עליך ברכיבי ממשק המשתמש.

אנטי-וירוס והגנה מפני תוכנות ריגול

זיהוי וניקוי יזומים של יותר וירוסים, תולעים, סוסים טרויאניים ותוכניות rootkits - מוכרים ולא מוכרים. היריסטיקה מתקדמת מסמנת אפילו תוכנות זדוניות שמעולם לא נראו, ובכך מגנה עליך מפני איומים לא מוכרים ומנטרלת אותם לפני שהם יכולים לגרום נזק. הגנת גישה לאינטרנט והגנת אנטי ספאם פועלות על-ידי ניטור התקשורת בין דפדפני אינטרנט ושרתים מרוחקים (כולל SSL). הגנת לקוח דואר אלקטרוני מספקת בקרה על תקשורת דואר אלקטרוני המתקבלת באמצעות הפרוטוקולים POP3(S)‎ ו-IMAP(S)‎.

עדכונים סדירים

עדכון סדיר של מנגנון האיתור (לשעבר 'מסד הנתונים של חתימות הווירוסים') ושל מודולי התוכנית הוא הדרך הטובה ביותר להבטיח את רמת האבטחה המרבית למחשב שלך.

ESET LiveGrid®
(מוניטין בכוח הענן)

באפשרותך לבדוק את המוניטין של תהליכים וקבצים פעילים ישירות מתוך ESET Smart Security Premium.

בקרת התקנים

סריקה אוטומטית של כל כונני הבזק ה-USB, כרטיסי הזיכרון והתקליטורים/DVD. חסימה של מדיה נשלפת על-פי סוג המדיה, היצרן, הגודל ותכונות אחרות.

פונקציונליות HIPS

באפשרותך להתאים אישית את אופן הפעולה של המערכת בפירוט רב יותר; לציין כללים לרישום המערכת, לתהליכים ולתוכניות הפעילים, ולהתאים במדויק את מצב האבטחה.

מצב משחק

השהיית כל החלונות הקופצים, העדכונים או פעילויות אחרות שמעמיסות על המערכת כדי לשמר את משאבי המערכת למשחק ולפעילויות אחרות המתבצעות במסך מלא.

התכונות הכלולות ב- ESET Smart Security Premium

הגנה על שירותים בנקאיים ותשלומים מקוונים

ESET הגנה על שירותים בנקאיים ותשלומים מקוונים מספקת דפדפן מאובטח לשימוש בעת הגישה לשערי בנקאות או תשלום מקוונים, כדי להבטיח שכל העסקאות המקוונות יתבצעו בסביבה מהימנה ומאובטחת.

תמיכה בחתימות רשת

חתימות רשת מאפשרות זיהוי מהיר וחסימה של תעבורה זדונית המגיעה מתוך ואל מכשירים של משתמשים, כגון מחשבי בוט וחבילות ניצול. ניתן להתייחס לתכונה כשיפור של ההגנה מפני רשת 'זומבי' (Botnet).

חומת אש חכמה

מניעת גישה של משתמשים בלתי מורשים למחשב שלך וניצול משאביך האישיים.

אנטי ספאם בלקוח דוא"ל

דואר זבל מייצג עד 50 אחוזים מכלל התקשורת בדואר אלקטרוני. אנטי ספאם בלקוח דוא"ל מגן מפני בעיה זו.

מערכת נגד גניבה

מערכת נגד גניבה מרחיב את האבטחה ברמת המשתמש במקרה של מחשב שאבד או נגנב. לאחר התקנת ESET Smart Security Premiumןמערכת נגד גניבה, המכשיר שלך יירשם בממשק האינטרנט. ממשק האינטרנט מאפשר לך לנהל את התצורה של מערכת נגד גניבה ולפקח על כל תכונות מערכת נגד גניבה במכשיר שלך.

בקרת הורים

הגנה על משפחתך מפני תוכן אינטרנטי שעלול להיות פוגעני על-ידי חסימת קטגוריות שונות של אתרי אינטרנט.

Password Manager

הכלי Password Manager המגן על הסיסמאות ועל הנתונים האישיים שלך ומאחסן אותם.

Secure Data

התכונה Secure Data מאפשרת לך להצפין נתונים במחשב שלך וכוננים נשלפים כדי למנוע שימוש לרעה במידע פרטי וסודי.

ESET LiveGuard

מגלה ומפסיק איומים שטרם נראו בעבר ומעבד אותם לצורך איתור עתידי.

הפעלת כל התכונות של ESET Smart Security Premium מצריכה רישיון פעיל. מומלץ לחדש את הרישיון מספר שבועות לפני מועד תפוגת הרישיון של ESET Smart Security Premium.