ESET Online nápověda

Hledat Čeština
Změnit kapitolu

PREMIUM SECURITY

ESET Smart Security Premium

ESET Smart Security Premium představuje nový přístup k integrované počítačové bezpečnosti. Nejnovější verze skenovacího jádra ESET LiveGrid® v kombinaci s moduly Firewall a Antispam rychle a přesně zajištují bezpečnost vašeho zařízení.Výsledkem je inteligentní systém, který neustále kontroluje veškeré dění na počítači na přítomnost škodlivého kódu.

ESET Smart Security Premium je komplexní bezpečnostní řešení, které kombinuje maximální ochranu s minimálním dopadem na operační systém. Pokročilé technologie založené na umělé inteligenci jsou schopny proaktivně eliminovat viry, spyware, trojské koně, červy, adware, rootkity a další internetové hrozby bez dopadu na výkon počítače nebo funkčnost operačního systému.

Funkce a přednosti

Přepracované uživatelské rozhraní

Uživatelské rozhraní produktu bylo kompletně přepracováno. Nyní je čistější, přehlednější a intuitivnější. Upravili jsme textaci oznámení zobrazených uživateli a přidali také podporu pro jazyky se zápisem zprava doleva, jako je Hebrejština a Arabština. Prostřednictvím online nápovědy, integrované do produktu, získáte vždy nejaktuálnější informace ke konkrétním zobrazeným oknům v programu ESET Smart Security Premium.

Tmavý režim

Rozšíření pro zapnutí tmavého zobrazení uživatelského rozhraní. Preferované barevné schéma si můžete zvolit v prvcích uživatelského rozhraní.

Antivirus a antispyware

Proaktivně detekuje a léčí známé i neznámé viry, červy, trojské koně a rootkity. Pokročilá heuristika označí každý dosud neznámý škodlivý kód, chrání vás před neznámými hrozbami a eliminuje je dříve, než mohou způsobit škodu. Ochrana přístupu na web a modul Anti-Phishing monitorují komunikaci mezi internetovým prohlížečem a vzdálenými servery (včetně SSL). Ochrana poštovních klientů zajišťuje kontrolu komunikace pomocí POP3(S) a IMAP(S) protokolů.

Pravidelné aktualizace

Pravidelné aktualizace detekční jádra (dříve známé jako "virové databáze") a programových modulů zajistí maximální ochranu počítače.

ESET LiveGrid®
(založen na cloudové technologii)

Můžete zkontrolovat reputaci spuštěných procesů a souborů přímo v ESET Smart Security Premium vůči cloudové databázi.

Správa zařízení

Produkt automaticky kontroluje všechny USB disky, paměťové karty a CD/DVD. Dále dokáže blokovat výměnná média podle typu, výrobce, velikosti a dalších atributů.

HIPS

Pomocí tohoto modulu si můžete přizpůsobit detailní chování systému a jeho bezpečnost pomocí pravidel pro systémový registr, aktivní procesy a programy.

Herní režim

Při hraní her a používání aplikací běžících v režimu celé obrazovky (fullscreen) se nezobrazí upozornění ani vyskakovací okna a program tak uvolní systémové prostředky hry a pro náročné aplikace.

Funkce ESET Smart Security Premium

Ochrana bankovnictví a online plateb

Ochrana bankovnictví a online plateb se stará o to, aby vaše osobní data (čísla bankovních účtů, kreditních karet atp.) nebyla v průběhu online transakcí zneužita, resp. nemohly je získat jiné aplikace.

Podpora síťových vzorků

Díky tomuto doplňku je možné rychleji identifikovat a blokovat škodlivou komunikaci pocházející z napadených uživatelských zařízení nebo na ně směřující. Jedná se o funkci ochrany proti zapojení do botnetu.

Inteligentní firewall

Modul firewall kontroluje síťovou komunikaci a chrání počítač před neautorizovaným přístupem.

Antispamová ochrana poštovních klientů

Spam představuje více než 50 % veškeré e-mailové komunikace. Antispamová ochrana poštovních klientů chrání před tímto problémem.

Anti-Theft

Anti-Theft výrazně rozšiřuje možnosti zabezpečení zařízení v případě ztráty nebo odcizení. Pokud si na zařízení nainstalujete ESET Smart Security Premium a zapnete funkci Anti-Theft, zařízení se ve stejnojmenné části ESET HOME zobrazí. Pomocí webového rozhraní můžete na zařízení konfigurovat a spravovat funkce Anti-Theft, např. označit zařízení za ztracené nebo jej vzdáleně ovládat.

Rodičovská kontrola

Zabrání vašim potomkům v přístupu na stránky s nevhodným obsahem.

Password Manager

Správce hesel chrání vaše osobní údaje a pamatuje si za vás hesla.

Šifrování dat

Prostřednictvím funkce Secure Data můžete šifrovat data ve svém počítači a na výměnných médiích, čímž zabráníte zneužití osobních a citlivých údajů.

ESET LiveGuard

Bezpečnostní vrstva, která odhaluje a blokuje dosud neznámé hrozby a zpracovává informace pro jejich budoucí detekci.

Pro správnou funkci všech bezpečnostních funkcí ESET Smart Security Premium musíte mít platnou licenci. Doporučujeme prodloužit si licenci na produkt ESET v dostatečném předstihu před jejím koncem platnosti.