Bežné chyby pri prihlasovaní

Nepodarilo sa nám nájsť účet, ktorý zodpovedá zadanej e‑mailovej adrese.

Zadaná e‑mailová adresa sa nezhoduje so žiadnym účtom ESET HOME. Kliknite na Späť a zadajte správnu e‑mailovú adresu a heslo.

Ak sa chcete prihlásiť, musíte mať vytvorený účet ESET HOME. Ak účet ESET HOME ešte nemáte, kliknite na Späť > Vytvoriť účet alebo si prečítajte viac o vytvorení nového účtu ESET HOME.

Prihlasovacie meno a heslo sa nezhodujú.

Zadané heslo nezodpovedá zadanej e‑mailovej adrese. Kliknite na Späť, zadajte správne heslo a uistite sa, že zadaná e‑mailová adresa je správna. Ak sa vám stále nepodarí prihlásiť, obnovte svoje heslo kliknutím na Späť > Nepamätám si svoje heslo a postupujte podľa pokynov na obrazovke. Môžete si tiež prečítať viac o tom, ako postupovať v prípade zabudnutého hesla k účtu ESET HOME.

Vybraná možnosť prihlásenia nezodpovedá vášmu účtu.

Váš účet je prepojený s vaším účtom na sociálnych médiách. Ak sa chcete prihlásiť do účtu ESET HOME, kliknite na Pokračovať cez Google alebo Pokračovať cez Apple a prihláste sa do príslušného účtu. Po úspešnom prihlásení vás presmerujeme na potvrdzujúcu webovú stránku ESET HOME. Ak chcete odpojiť svoj účet na sociálnych médiách od účtu ESET HOME, môžete tak spraviť na portáli ESET HOME.

Nesprávne heslo

Táto chyba sa môže vyskytnúť, keď už máte produkt ESET Smart Security Premium pripojený k účtu ESET HOME a rozhodnete sa urobiť zmeny, ktoré si vyžadujú prihlásenie (napr. vypnutie funkcie Anti-Theft), no zadáte heslo, ktoré sa nezhoduje s vaším účtom. Kliknite na Späť a zadajte správne heslo. Ak sa vám stále nepodarí prihlásiť, obnovte svoje heslo kliknutím na Späť > Nepamätám si svoje heslo a postupujte podľa pokynov na obrazovke. Môžete si tiež prečítať viac o tom, ako postupovať v prípade zabudnutého hesla k účtu ESET HOME.