Prihlásenie do účtu ESET HOME

Existuje niekoľko spôsobov, ako sa môžete prihlásiť do svojho účtu ESET HOME:

Použite e‑mailovú adresu a heslo priradené k účtu ESET HOME – zadajte E‑mailovú adresuHeslo, ktoré ste použili na vytvorenie účtu ESET HOME, a kliknite na Prihlásiť sa.

Použite účet Google/AppleID – kliknite na Pokračovať cez Google alebo Pokračovať cez Apple a prihláste sa do príslušného účtu. Po úspešnom prihlásení vás presmerujeme na potvrdzujúcu webovú stránku ESET HOME. Ak chcete pokračovať, vráťte sa do okna programu ESET. Viac informácií o prihlásení pomocou účtu Google/AppleID nájdete v Online pomocníkovi pre ESET HOME.

Skenovať QR kód – kliknutím na Skenovať QR kód sa zobrazí QR kód. Otvorte mobilnú aplikáciu ESET HOME a naskenujte QR kód, prípadne môžete použiť fotoaparát na zariadení. Viac informácií nájdete v Online pomocníkovi pre ESET HOME.


note

Ak účet ESET HOME ešte nemáte, kliknite na možnosť Vytvoriť účet a zaregistrujte sa. Inštrukcie nájdete na stránke Online pomocníka ESET HOME.

V prípade, že si neviete spomenúť na svoje heslo, kliknite na možnosť Nepamätám si svoje heslo a riaďte sa pokynmi na obrazovke, prípadne prejdite na stránku Online pomocníka ESET HOME.

MONITOR_RED Bežné chyby pri prihlasovaní

BEGINNER_MYESET