Použitie účtu ESET HOME

Pripojte svoje zariadenie k portálu ESET HOME, cez ktorý si môžete pozrieť a spravovať všetky svoje aktivované licencie od spoločnosti ESET a chránené zariadenia. Licenciu si tu môžete jednoducho obnoviť, rozšíriť alebo zmeniť na vyšší produkt a tiež si môžete pozrieť dôležité licenčné údaje. Cez portál ESET HOME alebo mobilnú aplikáciu môžete upravovať nastavenia pre Anti-Theft, pridávať produktové licencie, sťahovať produkty do svojich zariadení a sledovať ich bezpečnostný stav, prípadne zdieľať licencie s rodinou či priateľmi prostredníctvom e-mailu. Viac informácií nájdete na stránkach Online pomocníka pre ESET HOME.

BEGINNER_MYESET

Po zvolení možnosti Použiť účet ESET HOME ako spôsobu aktivácie alebo pri pripájaní k účtu ESET HOME počas inštalácie postupujte nasledovne:

1.Prihláste sa do svojho účtu ESET HOME.


note

Ak účet ESET HOME ešte nemáte, kliknite na možnosť Vytvoriť účet a zaregistrujte sa. Inštrukcie nájdete na stránke Online pomocníka ESET HOME.

V prípade, že si neviete spomenúť na svoje heslo, kliknite na možnosť Nepamätám si svoje heslo a riaďte sa pokynmi na obrazovke, prípadne prejdite na stránku Online pomocníka ESET HOME.

2.Nastavte Názov zariadenia, ktorý sa bude používať naprieč všetkými službami ESET HOME, a následne kliknite na Pokračovať.

3.Zvoľte licenciu na aktivovanie produktu alebo pridajte novú licenciu. Kliknutím na Pokračovať aktivujte ESET Smart Security Premium.