Pomocník a podpora

ESET Smart Security Premium obsahuje podporné informácie a nástroje poskytujúce pomoc pri riešení problémov, s ktorými sa pri používaní produktu môžete stretnúť.

ICON_HELP_LICENSE Licencia

Riešenie problémov s licenciou – po kliknutí na tento odkaz sa otvorí kapitola pomocníka, ktorá sa venuje riešeniu problémov s aktiváciou alebo zmenou licencie.

Zmeniť licenciu – kliknutím na túto možnosť otvoríte okno na aktiváciu produktu. Ak máte zariadenie pripojené k účtu ESET HOME, vyberte licenciu zo svojho účtu ESET HOME alebo pridajte novú licenciu.

ICON_HELP_PRODUCT Nainštalovaný produkt

Čo je nové – po kliknutí na túto možnosť sa otvorí okno s informáciami o nových a vylepšených funkciách.

O ESET Smart Security Premium – zobrazuje informácie o vašej kópii programu ESET Smart Security Premium.

Riešenie problémov s produktom – po kliknutí na tento odkaz sa otvorí kapitola pomocníka, ktorá sa venuje riešeniu najčastejších problémov s produktom.

Zmeniť produkt – kliknutím na túto možnosť si môžete overiť, či je možné v rámci vašej súčasnej licencie zameniť ESET Smart Security Premium za iný produkt.

ICON_HELP_HELP Stránka pomocníka – kliknutím na tento odkaz otvoríte pomocníka pre ESET Smart Security Premium.

ICON_HELP_TECHNICAL_SUPPORT Technická podpora

ICON_HELP_KB Databáza znalostí spoločnosti ESETDatabáza znalostí spoločnosti ESET obsahuje odpovede na najčastejšie kladené otázky, ako aj odporúčané riešenia rozličných problémov. Pravidelná aktualizácia databázy znalostí pracovníkmi spoločnosti ESET z nej robí najefektívnejší nástroj na riešenie rozličných problémov.