Oznámenie v prehliadači

Zabezpečený prehliadač vás informuje o aktuálnom stave prostredníctvom oznámení v prehliadači a farby orámovania okolo okna prehliadača.

Oznámenia v prehliadači sa zobrazujú na karte na pravej strane okna prehliadača.

BPP_BADGE

Kliknutím na ikonu ESET ICON_BPP_LOGO rozbalíte aktuálne oznámenie v prehliadači. Ak chcete oznámenie minimalizovať, kliknite na text oznámenia. Oznámenie môžete zatvoriť kliknutím na ikonu ICON_BPP_CLOSE.

Oznámenia v prehliadači

Typ oznámenia

Stav

Informatívne oznámenie a zelené orámovanie prehliadača

Zabezpečená je maximálna ochrana a oznámenie v prehliadači je predvolene minimalizované. Po rozbalení oznámenia sa zobrazia možnosti nastavenia:

Skryť zelené orámovanie prehliadača – označením tejto možnosti skryjete zelené orámovanie prehliadača pri zatvorení oznámenia. Ak chcete natrvalo vypnúť informatívne oznámenia v prehliadači a zelené orámovanie okolo okna prehliadača, prejdite do rozšírených nastavení ochrany online platieb.

Nastavenia – otvoria sa nastavenia bezpečnostných nástrojov.

Upozornenie a oranžové orámovanie prehliadača

Zabezpečený prehliadač si vyžaduje vašu pozornosť z dôvodu problému, ktorý však nie je kritický. Pre viac informácií o probléme a jeho riešení postupujte podľa pokynov uvedených priamo v oznámení v prehliadači.

Bezpečnostné upozornenia a červené orámovanie prehliadača

Prehliadač nie je chránený Ochranou online platieb od spoločnosti ESET. Reštartujte prehliadač, aby sa ochrana aktivovala. V prípade konfliktu so súbormi načítanými v prehliadači kontaktujte technickú podporu spoločnosti ESET podľa inštrukcií v tomto článku Databázy znalostí.