Online instalační balíček

Po stažení Online instalačního balíčku spusťte instalaci dvojitým kliknutím myši na stažený soubor a postupujte podle pokynů na obrazovce.


important

Tento způsob instalace vyžaduje připojení k internetu.

INSTALLATION_LIVE

1.Z rozbalovacího menu vyberte požadovanou jazykovou verzi a klikněte na tlačítko Pokračovat. Následně vyčkejte na stažení potřebných souborů.

2.Přečtěte si Licenční ujednání s koncovým uživatelem a pro pokračování klikněte na tlačítko Přijímám.

3.Pokud chcete produkt aktivovat, spravovat a sledovat jeho bezpečnostní stav prostřednictvím portálu ESET HOME, připojte zařízení ke svému účtu ESET HOME. V opačném případě vyberte možnost Přeskočit přihlášení. Zařízení můžete ke svému účtu ESET HOME připojit kdykoli později.

4.Dále si vyberte způsob aktivace. Pokud již máte v počítači nainstalovanou starší verzi programu, licenční údaje se převezmou automaticky.

5.Na základě vaší licence průvodce instalací zjistí, který ESET produkt má nainstalovat. Vždy se předvybere produkt, který obsahuje nejvíce bezpečnostních funkcí. Pokud si přejete nainstalovat jiný bezpečnostní produkt ESET, klikněte na možnost Změnit produkt.

6.Vyberte své preference pro systém zpětné vazby ESET LiveGrid® a detekci Potenciálně nechtěných aplikací. Grayware (neboli PUA – potenciálně nechtěné aplikace) představuje širokou škálu aplikací, které nejsou jednoznačně škodlivé jako malware nebo trojské koně. Mohou však instalovat nechtěný software, měnit chování vašeho zařízení a provádět neočekávané operace či akce bez vašeho vědomí. Další informace naleznete v kapitole Potenciálně nechtěné aplikace ve slovníku pojmů.

7.Rozhodněte se, zda se chcete zapojit do programu zvyšování spokojenosti zákazníků. Zapojením do programu poskytnete společnosti ESET anonymní informace související s používáním našich produktů. Shromážděné údaje nám pomohou zlepšit produkty. Informace nebudou sdíleny se třetími stranami. Jaké sbíráme informace? Kliknutím na tlačítko Pokračovat spustíte instalaci. Může to chvíli trvat.

8.Kliknutím na tlačítko Dokončit ukončíte Průvodce instalací.

MONITOR_RED Poradce při potížích s instalací.


note

Po dokončení instalace a aktivování produktu se zahájí stahování aktualizací modulů. V tuto chvíli se teprve začnou inicializovat moduly ochrany a některé funkce nemusí být do dokončení aktualizace dostupné.