Připojení k ESET HOME

Pro zobrazení a správu licencí, včetně jimi aktivovaných zařízení, připojte zařízení k ESET HOME. Prostřednictvím portálu můžete prodloužit platnost licence nebo zobrazit její detailní informace. Pomocí správcovského portálu ESET HOME nebo jeho mobilní aplikace můžete upravovat nastavení Anti-Theft, přidat všechny své licence, stahovat produkty přímo do svých zařízení nebo sdílet licence prostřednictvím e-mailu. Více informací naleznete v příručce ESET HOME.

BEGINNER_MYESET

Pro připojení zařízení ke svému ESET HOME účtu:


note

Pokud se připojujete k účtu ESET HOME během instalace, nebo pro aktivaci vyberete možnost Použít účet ESET HOME, prostudujte si postup v kapitole Použití účtu ESET HOME.

Pokud máte na zařízení nainstalovaný ESET Smart Security Premium a je aktivovaný licencí, kterou jste přidali do účtu ESET HOME, ovšem zařízení ještě není k účtu ESET HOME připojené, můžete jej připojit. Více informací, jak ESET Smart Security Premium připojit, si prostudujte v kapitole produktové příručkyPřihlášení ke svému účtu ESET HOME a Přidání zařízení v ESET HOME.

1.V horní části hlavního okna programu klikněte na ESET HOME > Připojit k ESET HOME, případně v oznámení Připojte toto zařízení k účtu ESET HOME klikněte na odkaz Připojit k ESET HOME.

2.Přihlaste se ke svému účtu ESET HOME


note

Pokud zatím nemáte účet ESET HOME, pro registraci nebo zobrazení instrukcí v Online nápovědě ESET HOME klikněte na tlačítko Vytvořit účet.

V případě, že si na heslo nemůžete vzpomenout, klikněte na možnost Zapomněli jste heslo? a pokračujte dle instrukcí v Online nápovědě ESET HOME.

3.Zadejte Název zařízení a klikněte na možnost Pokračovat.

4.Po úspěšném připojení se zobrazí okno s podrobnostmi. Klikněte na Hotovo.