Integrace do poštovních klientů

Integrace ESET Smart Security Premium do poštovních klientů zvyšuje úroveň ochrany před škodlivým kódem obdrženým prostřednictvím e-mailových zpráv. Pokud používáte poštovního klienta, který ESET Smart Security Premium podporuje, je vhodné integraci povolit. Při integraci dochází k vložení panelu nástrojů programu ESET Smart Security Premium do poštovního klienta, což přispívá k efektivnější kontrole e-mailových zpráv. Možnost pro integraci naleznete v Rozšířeném nastavení (dostupném po stisknutí klávesy F5 v hlavním okně programu) na záložce Web a mail > Ochrana poštovních klientů > Poštovní klienti.

Mezi aktuálně podporované poštovní klienty patří Microsoft Outlook, Outlook Express, Windows Mail a Windows Live Mail. Ochrana v těchto programech je zajišťována pomocí zásuvného doplňku. Hlavní výhodou doplňku je nezávislost na použitém protokolu. Pokud jsou zprávy šifrovány, virový skener je dostává ke kontrole již dešifrované. Úplný seznam podporovaných poštovních klientů a jejich verzí naleznete v ESET Databázi znalostí.

Vypnutí možnosti Optimalizovat zpracování příloh a Pokročilé zpracování poštovními klienty doporučujeme použít v případě, že pociťujete zpomalení systému při příjmu e-mailů.