ESET Smart Security Premium

ESET Smart Security Premium – це новий підхід до розробки повністю інтегрованої системи безпеки комп’ютера. Остання версія підсистеми сканування ESET LiveGrid® у поєднанні зі спеціально розробленими модулями брандмауера й антиспаму забезпечують швидку та точну роботу, а також надійний захист вашого комп’ютера. У результаті ви отримуєте інтелектуальну систему, що безперервно захищає комп’ютер від атак і шкідливого програмного забезпечення, яке може становити загрозу.

ESET Smart Security Premium – це комплексне рішення безпеки, яке забезпечує максимальний рівень захисту та використовує мінімум системних ресурсів. Передові технології на базі штучного інтелекту блокують проникнення вірусів, шпигунських і троянських програм, черв’яків, нав’язливої реклами, руткітів та інших загроз, не знижуючи продуктивність системи й не заважаючи роботі комп’ютера.

Функції та переваги

Удосконалений інтерфейс користувача

У цій версії інтерфейс користувача було значно змінено та спрощено на основі результатів тестування зручності в користуванні. Усі формулювання в елементах графічного інтерфейсу та сповіщень ретельно відредаговано, а сам інтерфейс тепер підтримує мови із записом справа наліво, зокрема арабську й іврит. Oнлайн-довідку тепер інтегровано в програму ESET Smart Security Premium. Її вміст постійно оновлюється.

Антивірус та антишпигун

Завчасне виявлення та видалення більшості зареєстрованих і невідомих вірусів, черв’яків, троянських програм і руткітів. Технологія розширеної евристики дає змогу визначати раніше не відомі шкідливі програми, гарантуючи захист від нових загроз і їх завчасне знешкодження. Захист доступу до Інтернету та Захист від фішингу здійснюється шляхом контролю зв’язків між веб-браузерами й віддаленими серверами (включно з протоколом SSL). Захист поштового клієнта забезпечує керування поштовими комунікаціями через протоколи POP3(S) та IMAP(S).

Регулярні оновлення

Регулярне оновлення обробника виявлення (попередня назва – "вірусна база даних") і модулів програми – найкращий спосіб гарантувати максимальний захист комп’ютера.

ESET LiveGrid®
(репутація у хмарі)

Відстежуйте репутацію запущених процесів і файлів безпосередньо в ESET Smart Security Premium.

Контроль пристроїв

Автоматичне сканування всіх запам’ятовуючих пристроїв USB, карток пам’яті й компакт-/DVD-дисків. Блокування доступу до змінних носіїв за типом, виробником, розміром та іншими атрибутами.

Робота системи HIPS

Максимально оптимізуйте роботу системи: укажіть правила для системного реєстру, активних процесів і програм, а також налаштуйте засоби захисту.

Ігровий режим

Блокування показу всіх спливаючих вікон, відкладення оновлень або іншої активної діяльності системи, яке дозволяє спрямувати апаратні ресурси на підтримку ігор і роботу в повноекранному режимі.

Функції ESET Smart Security Premium

Захист банківських операцій і платежів

Модуль захисту банківських операцій і платежів відкриває захищений браузер під час доступу до шлюзів інтернет-банкінгу та платежів, щоб гарантувати, що всі онлайн-трансакції виконуватимуться в довіреному й захищеному середовищі.

Підтримка мережевих сигнатур

Мережеві сигнатури забезпечують швидку ідентифікацію та блокують на пристроях користувача зловмисний вхідний і вихідний трафік, пов’язаний із ботами та пакетами-експлойтами. Ця функція може вважатись удосконаленням захисту від ботнет-вірусів.

Інтелектуальний брандмауер

Запобігає несанкціонованому доступу до комп’ютера та зловживанню вашими особистими даними.

ESET Антиспам

До 50% трафіку електронної пошти – це спам. Антиспам-модуль служить для захисту від цієї проблеми.

Захист від крадіжки

Захист від крадіжки захищає ваші дані на рівні користувача, навіть якщо комп’ютер викрадено чи загублено. Після інсталяції програм ESET Smart Security Premium та Захист від крадіжки пристрій додається до веб-інтерфейсу, За допомогою веб-інтерфейсу користувачі можуть керувати своїми конфігураціями Захист від крадіжки та адмініструвати його функції на пристрої.

Батьківський контроль

Захист вашої родини від потенційно образливого веб-вмісту шляхом блокування різноманітних категорій веб-сайтів.

Активуйте ліцензію, щоб отримати змогу користуватися всіма функціями ESET Smart Security Premium. Рекомендуємо оновлювати ліцензію на ESET Smart Security Premium за кілька тижнів до завершення її терміну дії.