Ako vyriešiť chybové hlásenie „Ochrana online platieb nemohla byť presmerovaná na požadovanú webovú stránku“

Pre vyriešenie tohto problému postupujte podľa pokynov nižšie:

important

Po dokončení každého kroku skontrolujte, či Ochrana online platieb už pracuje správne.

Ak okno prehliadača stále nefunguje, postupujte ďalšími krokmi, až kým sa okno nezačne opäť zobrazovať.

1.Otvorte hlavné okno svojho produktu ESET.

2.Kliknite na Nástroje > Ochrana online platieb. Po otvorení okna Ochrana online platieb pokračujte ďalším krokom.

PAGE_UTILITIES

3.Vymažte vyrovnávaciu pamäť webového prehliadača. Ako vymažem vyrovnávaciu pamäť prehliadača Firefox alebo prehliadača Google Chrome?

4.Uistite sa, že používate najnovšiu verziu operačného systému Windows a svojho produktu ESET pre domácich používateľov: Ako aktualizovať produkt ESET (určený pre domácnosti) na najnovšiu verziu?

5.Vypnite Ochranu online platieb a reštartujte počítač. Znova zapnite Ochranu online platieb a pokúste sa otvoriť okno prehliadača zabezpečené touto funkciou.

6.Uistite sa, že váš predvolený prehliadač sa nenachádza v zozname vylúčených aplikácií v časti Rozšírené nastavenia > Web a e-mail > Filtrovanie protokolov > Vylúčené aplikácie. Prístup k rozšíreným nastaveniam.

7.Mohlo dôjsť ku konfliktu s vaším bezpečnostným softvérom tretej strany alebo firewallom. Skontrolujte preto tento softvér, prípadne zvážte jeho odinštalovanie pomocou okna Pridanie alebo odstránenie programov.

8.Ak ste neaktualizovali svoj produkt ESET na novšiu verziu v predchádzajúcich krokoch, odinštalujte a opätovne nainštalujte váš produkt ESET. Po reštarte počítača vypnite a opäť zapnite Ochranu online platieb.


Ochrana online platieb predstavuje dodatočnú vrstvu ochrany, ktorej cieľom je chrániť vaše online transakcie a finančné údaje pred zneužitím.

Ochrana online platieb sa spustí vo vašom predvolenom prehliadači, ak navštívite známu stránku internetového bankovníctva. Ak si chcete priamo otvoriť zabezpečený prehliadač Ochrany online platieb, prejdite v programe ESET Smart Security Premium do sekcie Nástroje a následne kliknite na ICON_BPP Ochrana online platieb.

Pre podrobnejšie informácie o funkcii Ochrana online platieb si prečítajte nasledujúce články Databázy znalostí spoločnosti ESET, ktoré sú dostupné v angličtine a niekoľkých ďalších jazykoch:

Ako používať ESET Ochranu online platieb?

Ako zapnem alebo vypnem ESET Ochranu online platieb pre konkrétnu webovú stránku?

Ako pozastavím alebo vypnem ochranu online platieb v ESET Windows produkte pre domácnosti?

Ochrana online platieb – bežné chyby

Slovník pojmov ESET | Ochrana online platieb


Ak sa vám stále nedarí vyriešiť váš problém, kontaktujte technickú podporu spoločnosti ESET.