Рівні очистки

Захист у режимі реального часу передбачає три рівні очистки. Щоб отримати доступ до відповідних параметрів, виберіть Налаштування параметрів підсистеми ThreatSense у розділі Захист файлової системи в режимі реального часу й натисніть Очистка).

Без очищенния: інфіковані файли не очищуються автоматично. Програма відкриє вікно попередження та дозволить користувачу вибрати дію. Цей рівень розрахований на досвідчених користувачів, які знають, як діяти у випадку виникнення загрози.

Стандартне очищення: програма спробує автоматично очистити або видалити інфікований файл на основі попередньо визначеної дії (залежно від типу проникнення). Під час виявлення та видалення інфікованого файлу в правому нижньому кутку екрана з’являється сповіщення. Якщо неможливо вибрати правильну дію автоматично, програма пропонує низку дій на вибір. Програма поводиться так само, якщо неможливо виконати дію, указану в налаштуваннях.

Ретельна очистка – програма очистить або видалить усі інфіковані файли. Єдині виключення – системні файли. Якщо їх неможливо очистити, користувачу пропонується вибрати дію, зазначену у вікні попередження.

warning

Попередження

Якщо архів містить інфіковані файли, можливі два варіанти його обробки. У стандартному режимі (стандартне очищення) архів повністю видаляється, якщо всі файли в ньому інфіковані. У режимі Ретельна очистка архів видаляється, якщо містить хоча б один інфікований файл, незалежно від стану інших файлів у ньому.