Нові функції в цій версії?

Нижче описано, як удосконалено нову версію ESET Smart Security Premium.

Журналювання одним натисканням : розширені журнали можна створювати одним натисканням.

Сканер інтерфейсу UEFI: забезпечує додатковий рівень захисту від шкідливого програмного забезпечення завдяки виявленню та видаленню загроз, які можуть запускатися до завантаження операційної системи. Більш докладну інформацію про цю технологію див. в глосарії.

Висока продуктивність і незначний вплив на роботу системи. Цю версію розроблено для ефективного використання ресурсів системи. Тож ви можете спокійно працювати, а про безпеку подбаємо ми.

Змінено порядок додаткових параметрів: параметри ESET LiveGrid® перенесено до розділу «Обробник виявлення», розширене журналювання для підсистеми антиспаму перенесено до розділу «Діагностика» тощо.

Удосконалена підтримка програм для читання екрана: ESET Smart Security Premium підтримує найбільш популярні програми для читання екрана (JAWS, NVDA, Narrator).

Сканування файлів перетягуванням: файл або папку можна просканувати, просто перетягнувши відповідний елемент у позначену область.

Рекомендація продукту ESET другу або подрузі: в ESET Smart Security Premium передбачено бонуси за залучення нових користувачів, щоб заохотити вас ділитися враженнями від продукту ESET із членами родини або друзями.

ESET Smart Security Premium тепер інсталюється в компактному форматі, що дозволило пришвидшити інсталяцію. Після інсталяції та активації продукту починається завантаження модулів.

ESET Smart Security Premium сповістить вас про підключення до незахищеної бездротової мережі або мережі зі слабким захистом.

Докладніше про нові функції ESET Smart Security Premium можна прочитати в цій статті бази знань ESET:
Нові функції в цій домашній версії ESET