Огляд Захист від крадіжки

У цьому вікні для ознайомлення наведено основні функції Захист від крадіжки.

Ми завжди маємо при собі улюблені мобільні пристрої. Тож ризик того, що вони загубляться чи будуть викрадені, достатньо великий. У цьому випадку в пригоді стане функція Захист від крадіжки, що дає змогу контролювати дії на пристрої та стежити за його місцезнаходженням за допомогою IP-адреси. Це не лише допомагає захистити особисті дані, а й дає шанс повернути пристрій назад.

Захист від крадіжки – це функція, призначена для захисту даних на рівні користувача, навіть якщо пристрій було вкрадено чи загублено.

Завдяки сучасним технологіям, зокрема визначенню географічного місцезнаходження за IP-адресою, зйомці фотографій веб-камерою, захисту облікового запису користувача й моніторингу пристрою Захист від крадіжки, ми можемо допомогти вам і правоохоронним органам відшукати комп’ютер або пристрій, який було загублено чи вкрадено. Система Захист від крадіжки дає змогу контролювати активність на вашому комп’ютері або пристрої, саме тому їх простіше відстежувати.

Натисніть Увімкнути захист від крадіжки та синхронізуйте Захист від крадіжки із комп’ютером.

Докладніші відомості про Захист від крадіжки див. на перелічених нижче сторінках довідки.
Додавання нового пристрою
Дії у випадку пограбування
Крім того, ви можете відвідати веб-сайт Захист від крадіжки (https://anti-theft.eset.com).

note

ПРИМІТКА

Захист від крадіжки не підтримує Microsoft Windows Home Server.

Корисні поради

Під час усунення неполадок перейдіть на вкладку Довідка та підтримка, здійсніть пошук у базі знань ESET або скористайтеся пошуковою системою, якій надаєте перевагу.