Модуль запуску спеціальної перевірки

За допомогою цієї опції можна просканувати лише окремі частини диска. Для цього натисніть Розширене сканування > Спеціальне сканування, а тоді в розкривному меню виберіть Об’єкти сканування або знайдіть потрібні об’єкти у структурі папок (дерева).

У розкривному меню Об’єкти сканування можна вибрати попередньо визначені набори об’єктів.

За параметрами профілю – вибір об’єктів, зазначених у відповідному профілі сканування.

Змінний носій – вибір дискет, запам’ятовуючих пристроїв USB, компакт-/DVD-дисків.

Локальні диски: вибір усіх жорстких дисків системи.

Мережеві диски: вибір усіх підключених мережевих дисків.

Без вибору: скасування вибору об’єктів.

Щоб швидко перейти до об’єкта сканування або додати папку чи файли, введіть потрібний шлях у пусте поле під списком папок. Для цього у структурі дерева не має бути вибрано жодного об’єкта, а в меню Об’єкти сканування необхідно встановити параметр Без вибору.

SCAN_CUSTOM

Щоб налаштувати для сканування параметри очистки, виберіть Додаткові параметри > Обробник виявлення > Сканування комп’ютера за вимогою > Параметри ThreatSense > Очистка. Щоб просканувати об’єкти, але не виконувати очистку, виберіть Сканувати без очистки. Історія сканування зберігається в однойменний журнал.

Якщо вибрано параметр Ігнорувати виключення, усі файли з розширеннями, які раніше було виключено зі сканування, перевірятимуться без винятку.

У розкривному меню Профіль сканування можна вибрати профіль, що використовуватиметься для перевірки вибраних об’єктів. Профіль за замовчуванням – Інтелектуальне сканування. Інші два попередньо визначені профілі – Детальне сканування та Сканування контекстного меню. Вони використовують різні параметри ThreatSense. Доступні настройки наведено в розділі Додаткові параметри > Обробник виявлення > Сканування на шкідливе ПЗ > Сканування за вимогою > Параметри ThreatSense.

Натисніть Сканувати, щоб виконати перевірку на основі встановлених спеціальних параметрів.

Кнопка Виконати сканування як адміністратор запускає сканування від імені облікового запису адміністратора. Натисніть цю кнопку, якщо в поточного користувача немає прав доступу до файлів, які потрібно просканувати. Ця кнопка недоступна, якщо поточний користувач не може виконувати дії UAC як адміністратор.

note

ПРИМІТКА

Щоб переглянути журнал, коли сканування завершиться, натисніть посилання Показати журнал.