Оновлення програми

Регулярне оновлення ESET Smart Security Premium – найкращий спосіб забезпечити максимальний захист комп’ютера. Модуль оновлення гарантує, що модулі програми й компоненти системи завжди матимуть актуальний стан.

Натиснувши Оновлення в головному вікні програми, можна переглянути поточний стан оновлення, відомості про дату й час останнього успішного оновлення, а також про те, чи потрібно його виконувати зараз.

Хоча наявність оновлень перевіряється автоматично, ви завжди можете натиснути посилання Перевірити наявність оновлень, щоб ініціювати оновлення вручну. Регулярне оновлення модулів і компонентів програми — це запорука повного захисту від шкідливого коду. Приділіть особливу увагу налаштуванню та роботі модулів продукту. Щоб отримувати оновлення, потрібно активувати продукт за допомогою ліцензійного ключа. Якщо ви не зробили цього під час інсталяції, уведіть ліцензійний ключ, щоб активувати свою копію продукту для доступу до серверів оновлення ESET.

note

ПРИМІТКА

Компанія ESET надіслала ліцензійний ключ електронною поштою після придбання продукту ESET Smart Security Premium.

PAGE_UPDATE

Поточна версія – номер поточної інстальованої версії продукту.

Останнє оновлення: дата останнього оновлення. Якщо відображається давня дата, можливо, версія модулів продукту застаріла.

Дата останньої перевірки оновлень: дата останньої перевірки наявності оновлень.

Показати всі модулі – інформація про список інстальованих модулів програми.

Натисніть Перевірити наявність оновлень, щоб визначити останню доступну версію ESET Smart Security Premium.


Процес оновлення

Щойно ви натиснете Перевірити наявність оновлень, почнеться завантаження. На екрані відображається індикатор виконання та час до закінчення завантаження. Щоб перервати процес оновлення, натисніть Скасувати оновлення.

PAGE_UPDATE_02

important

Увага!

За нормальних умов у вікні Оновлення відображається зелена позначка, яка вказує, що для програми інстальовано всі потрібні оновлення. Якщо ця позначка не відображається, програма застаріла, тому вона є більш уразливою до зараження. Оновіть модулі програми якомога швидше.


Оновлення завершується помилкою

Якщо з’являється повідомлення про помилку оновлення модулів, це може бути з таких причин:

1.Недійсна ліцензія: у розділі параметрів оновлення неправильно введено ліцензійний ключ. Рекомендуємо перевірити, що ліцензійний ключ вказано правильно. Вікно "Додаткові параметри" (у головному меню клацніть Параметри, потім виберіть Додаткові параметри або натисніть F5 на клавіатурі) містить додаткові опції оновлення. Клацніть Довідка та підтримка > Керування ліцензією в головному меню та введіть новий ліцензійний ключ.

2.Помилка під час завантаження файлів оновлення – причиною появи такого повідомлення можуть бути неправильні параметри підключення до Інтернету. Рекомендується перевірити підключення до Інтернету (наприклад, відкривши в браузері будь-який веб-сайт). Якщо веб-сайт не відкривається, імовірно, підключення Інтернету не встановлено або комп’ютер має проблеми з підключенням. Зверніться до свого інтернет-провайдера, якщо не вдається встановити активне підключення до Інтернету.

PAGE_UPDATE_03

important

Увага!

Після успішного оновлення ESET Smart Security Premium до новішої версії рекомендуємо перезапустити комп’ютер, щоб забезпечити коректне оновлення всіх модулів програми. Не потрібно перезапускати комп’ютер після завершення звичайних оновлень модулів.

note

ПРИМІТКА

Більш докладну інформацію див. за посиланням Виправлення неполадок, пов’язаних із появою повідомлення "Помилка оновлення модулів".