Перегляд активності

Щоб переглянути поточну активність файлової системи у вигляді графіка, натисніть Інструменти > Інші інструменти > Перегляд активності. Унизу графіка розташована часова шкала, яка відображає активність файлової системи в режимі реального часу за вибраний період. Щоб змінити проміжок часу, виберіть інший у розкривному меню Частота оновлення.

PAGE_ACTIVITY

Доступні наведені нижче опції.

Крок 1 секунда: графік оновлюється щосекунди й відображає дані за останні 10 хвилин.

Крок в 1 хвилину (останні 24 години): графік оновлюється щохвилини й відображає дані за останні 24 години.

Крок в 1 годину (останній місяць): графік оновлюється щогодини й відображає дані за останній місяць.

Крок в 1 годину (вибраний місяць): графік оновлюється щогодини й відображає дані за вибрану кількість останніх місяців (Х).

Вертикальна вісь графіка активності файлової системи представляє прочитані дані (синій колір) й записані (бірюзовий колір). Обидва значення представлені в КБ (кілобайтах)/МБ/ГБ. Якщо навести курсор на прочитані або записані дані в легенді під графіком, на графіку відобразиться значення лише для цього типу активності.

У розкривному меню також можна вибрати параметр Мережева активність. Вигляд та опції графіка для пунктів Активність файлової системи й Мережева активність однакові, за винятком того, що в останньому випадку синя лінія вказуватиме на отримані дані, а бірюзова — на надіслані.