Піктограма в системному треї

Доступ до деяких найбільш важливих параметрів і функцій можна отримати, клацнувши правою кнопкою миші піктограму в системному треї TRAY_ICON.

MENU

Швидкі посилання – відображаються функції програми ESET Smart Security Premium, які використовуються найчастіше. Доступ до них можна швидко отримати з меню програми.

Тимчасово вимкнути захист: відображається діалогове вікно з підтвердженням, у якому можна вимкнути ядро виявлення, тобто модуль, який захищає систему від атак зловмисників, контролюючи передачу даних у файлах, через Інтернет та електронну пошту.

Розкривне меню Проміжок часу служить для вибору періоду, протягом якого захист залишатиметься вимкненими.

MENU_TIME

Призупинити роботу брандмауера (дозволити весь трафік): переведення брандмауера в неактивний стан. Докладніше див. у розділі Мережа.

Блокувати весь мережевий трафік – заборона всього трафіку з мережі. Щоб дозволити трафік знову, натисніть Припинити блокувати весь мережевий трафік.

Додаткові параметри – скористайтеся цією опцією, щоб відкрити дерево Додаткові параметри. Дерево додаткових параметрів можна відкрити й іншими способами, наприклад натиснувши клавішу F5 або перейшовши до розділу Параметри > Додаткові параметри.

Файли журналу: файли журналу містять інформацію про важливі програмні події та надають огляд виявлених загроз.

Відкрити ESET Smart Security Premium: відкриває головне вікно програми ESET Smart Security Premium за допомогою піктограми в системному треї.

Скинути макет вікна – відновлення стандартного розміру та розміщення вікна ESET Smart Security Premium.

Перевірити наявність оновлень – ініціювання оновлення обробника виявлення (попередня назва – "вірусна база даних") для забезпечення належного рівня захисту від шкідливого коду.

Про програму – вікно із системною інформацією, відомостями про інстальовану версію ESET Smart Security Premium та інстальованими модулями програми. Тут також міститься інформація про термін дії ліцензії, операційну систему та її ресурси.