Параметри оновлення

Параметри налаштування оновлень розташовані в дереві Додаткові параметри (F5) у розділі Оновлення > Базові. Цей розділ містить інформацію про джерело оновлення (наприклад, сервери оновлення й дані автентифікації для них).

icon_section Базові

Поточний профіль оновлення (якщо його не визначено в розділі Додаткові параметри > Брандмауер > Відомі мережі) відображається в розкривному меню Вибрати профіль оновлення за замовчуванням.

Інформацію щодо створення нового профілю, див. в розділі Профілі оновлення.

Автоматичне переключення профілів: дозволяє змінити профіль для певної мережі.

Якщо вам не вдається завантажити оновлення обробника виявлення, натисніть Очистити, щоб видалити тимчасові файли/кеш оновлення.

Відкочування модуля

Якщо ви підозрюєте, що останнє оновлення обробника виявлення та/або модулів програми нестабільне або пошкоджене, можна повернутися до попередньої версії та вимкнути всі оновлення для вибраного періоду часу.

CONFIG_UPDATE_SOURCE

Щоб оновлення були завантажені належним чином, важливо правильно вказати всі параметри. Якщо ви використовуєте брандмауер, переконайтеся, що програмі ESET дозволено взаємодіяти з Інтернетом (тобто дозволено зв’язок за протоколом HTTP).

icon_section Профілі

Профілі оновлення можна створювати для різних конфігурацій і завдань оновлення. Зокрема ця функція стане в пригоді користувачам мобільних пристроїв, яким потрібен альтернативний профіль, оскільки їхні параметри підключення до Інтернету часто змінюються.

Активний профіль указано в розкривному меню Виберіть профіль, який потрібно відредагувати (за замовчуванням для цього параметра встановлено значення Мій профіль). Щоб створити профіль, натисніть Змінити поруч з елементом Список профілів, введіть Ім’я профілю й натисніть Додати.

icon_section Оновлення

За замовчуванням для параметра Тип оновлення вибрано значення Регулярне оновлення. Так файли оновлень автоматично завантажуватимуться із сервера ESET із мінімальним споживанням мережевого трафіку. Оновлення попередніх версій (параметр Бета-версії оновлень) – це оновлення, які пройшли повну внутрішню перевірку й незабаром будуть доступні для широкого загалу. Перевага бета-версії оновлення – доступ до найновіших методів виявлення й виправлення. Однак бета-версії оновлення можуть бути недостатньо стабільними, тому їх НЕ МОЖНА використовувати на виробничих серверах і робочих станціях, де потрібен високий рівень доступності й стабільності.

Запитувати перед завантаженням оновлення: у сповіщенні можна буде підтвердити або скасувати завантаження файлу оновлення.

Запитувати, якщо розмір файлу оновлення більший за (КБ): якщо розмір файлу оновлення більше за вказаний, буде відображуватися сповіщення.

Не відображати сповіщення про успішне оновлення: дає змогу вимкнути показ сповіщень у системному треї в нижньому правому куті екрана. Це зручно, коли ви працюєте в повноекранному режимі або коли запущено комп’ютерну гру. Зверніть увагу, що в ігровому режимі всі сповіщення буде вимкнуто.

Оновлення модуля

Увімкнути частіші оновлення вірусної бази даних: вірусна база даних буде оновлюватись через коротші проміжки часу. Якщо цей параметр вимкнено, це може негативно позначитися на ефективності виявлення.

Оновлення програмного компонента

Оновлення програми: якщо знадобиться повторна інсталяція, відкриється діалогове вікно підтвердження.