Фільтр POP3, POP3S

Протокол POP3 – це найпоширеніший протокол, який використовується для поштового зв’язку у програмах поштових клієнтів. ESET Smart Security Premium забезпечує захист користувачів цього протоколу незалежно від поштового клієнта, що використовується.

Модуль захисту, який забезпечує перевірку цього типу, ініціюється автоматично під час запуску операційної системи й залишається активним у пам’яті. Для забезпечення належної роботи модуля переконайтеся, що його ввімкнено. Перевірка протоколу POP3 виконується автоматично без повторного налаштування поштового клієнта. За замовчуванням перевіряється зв’язок через порт 110, але в разі необхідності можна додати інші комунікаційні порти. Якщо портів кілька, розділяйте їх номери комою.

Зашифровані зв’язки скануються за замовчуванням. Щоб переглянути налаштування сканера, перейдіть до розділу SSL / TLS у дереві "Додаткові параметри", клацніть Інтернет і електронна пошта > SSL/TLS та виберіть параметр Увімкнути фільтрацію протоколу SSL/TLS

У цьому розділі можна налаштувати параметри перевірки протоколів POP3 і POP3S.

Увімкнути перевірку протоколу POP3 – якщо прапорець установлено, увесь трафік через протокол POP3 перевіряється на наявність шкідливого програмного забезпечення.

Порти, використовувані протоколом POP3 – список портів, використовуваних протоколом POP3 (за замовчуванням – 110).

ESET Smart Security Premium також підтримує перевірку протоколу POP3S. У разі використання цього типу зв’язку для передавання інформації між сервером і клієнтом використовується зашифрований канал. ESET Smart Security Premium перевіряє зв’язки, для яких використовується шифрування за протоколами SSL (Secure Socket Layer – безпечний рівень сокета) і TLS (Transport Layer Security – захист транспортного рівня).

Не використовувати перевірку POP3S – зашифровані зв’язки не будуть перевірятися.

Використовувати перевірку протоколу POP3S для вибраних портів – виберіть цю опцію, щоб увімкнути перевірку POP3S лише для портів, зазначених у списку Порти, використовувані протоколом POP3S.

Порти, використовувані протоколом POP3S – список портів POP3S, які необхідно перевіряти (за замовчуванням – 995).