Відомі мережі

Якщо комп’ютер часто підключається до сторонніх домашніх або робочих мереж чи мереж спільного використання, рекомендуємо перевіряти їх надійність. Щойно мережі буде визначено, ESET Smart Security Premium зможе розпізнати довірені домашні або корпоративні мережі на основі різноманітних параметрів, указаних у розділі Ідентифікаційні дані мережі. Комп’ютери часто підключаються до мереж з IP-адресами, подібними до адреси довіреної мережі. У таких випадках ESET Smart Security Premium може сприймати невідому мережу як довірену (домашню або корпоративну). Рекомендуємо використовувати Ідентифікаційні дані мережі, щоб уникнути подібних ситуацій.

Коли мережевий адаптер підключається до мережі або його налаштування змінюються, ESET Smart Security Premium шукає у списку відомих мереж запис, що збігається з параметрами нової мережі. Якщо параметри в розділах Ідентифікаційні дані мережі й Автентифікація мереж (необов’язково) збігатимуться, у цьому інтерфейсі мережу буде позначено як підключену. Якщо не знайдено жодної відомої мережі, на основі ідентифікаційних даних створюється нова мережа, яка розпізнаватиметься під час наступного підключення до неї. За замовчуванням до нової мережі застосовується тип захисту Мережа спільного використання. У діалоговому вікні Виявлено нове мережеве підключення можна вибрати тип захисту Мережа спільного використання, Домашня або корпоративна мережа чи Використовувати параметр Windows. Якщо мережевий адаптер підключено до відомої мережі, позначеної як Домашня або корпоративна мережа, локальні підмережі адаптера додаються до довіреної зони.

Тип захисту нових мереж – виберіть один із таких варіантів: Використовувати параметр Windows, Запитувати користувача або Позначити як загальнодоступну (за замовчуванням для нових мереж).

Параметр Відомі мережі дає можливість налаштувати ім'я мережі, її індентифікаційні дані, тип захисту тощо. Для доступу до редактора відомих мереж натисніть Змінити.

note

ПРИМІТКА

Якщо вибрати Використовувати параметр Windows, діалогове вікно не з’являтиметься, а тип захисту підключеної мережі буде автоматично визначено відповідно до параметрів Windows. Тому деякі функції (наприклад, обмін файлами та віддалений робочий стіл) будуть доступні в разі підключення до нових мереж.