Редактор правил контролю пристроїв

У вікні Редактор правил контролю пристроїв можна переглянути наявні правила, а також налаштувати керування зовнішніми пристроями, які користувачі підключають до комп’ютера.

CONFIG_DEVMON_RULE_DLG

Можна дозволяти та блокувати певні пристрої для користувачів (індивідуально чи для груп), а також на основі додаткових параметрів пристрою, які можна вказати в конфігурації правила. У переліку правил зазначено кілька описів правила, зокрема ім’я, тип зовнішнього пристрою, дію, яку потрібно виконати після підключення наявного зовнішнього пристрою до комп’ютера, а також зареєстрований у журналі рівень суворості.

Натисніть Додати або Змінити, щоб керувати правилом. Натисніть Копіювати, щоб створити нове правило з попередньо визначеними параметрами, які вже використовуються для іншого вибраного правила. Рядки XML, які відображаються після натискання правила, можна скопіювати до буфера. Це допоможе системним адміністраторам експортувати/імпортувати вказані дані та застосовувати їх, наприклад, у .

Щоб вибрати кілька правил, клацніть їх, водночас натиснувши й утримуючи клавішу CTRL. Після цього можна буде застосувати до всіх вибраних правил такі дії, як видалення або переміщення вгору чи вниз у списку. Прапорець Увімкнено відповідає за ввімкнення або вимкнення правила. Ця опція стане в пригоді, якщо використовувати правило не потрібно, але ви не хочете видаляти його остаточно.

Контроль здійснюється за допомогою правил, відсортованих згідно з пріоритетом (правила з вищим пріоритетом розміщуються вгорі списку).

Записи журналу можна переглянути в головному вікні ESET Smart Security Premium у розділі Інструменти > Інші інструменти > Журнали.

У журналі контролю пристроїв фіксуються всі випадки застосування відповідної функції.